HC „Garliava SM-CASCADA“ komandai įvarčius pelnė: Diana Šatkauskaitė 10, Kamilė Bušaitė 7, Laura Masiulevičiūtė, Greta Rinkevičiūtė ir Laima Bernatavičiūtė po 4, Erika Drūlytė 2, Karolina Sparnauskaitė ir Emilė Aglinskaitė po 1.

LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyve pasižymėjo: Auksė Sviderskienė 9, Indrė Norvilytė ir Rasa Mikalonytė po 6, Asta Čižaitė, Viktorija Nadzeikaitė ir Laura Laoinskaitė po 2, Aleksandra Sidoravičiūtė 1 įvartis.

„Nuo pat dvikovos pradžios užvirė ganėtinai atkakli kova, nors didžiąją rungtynių dalį persvarą turėjo rungtynių šeimininkės Garliavos rankininkės.

Jau susitikimo pradžioje vilnietės išsiveržė į priekį ir HC „Garliava SM-CASCADA“ komandai teko ilgokai vytis. Tik kėlinio pabaigoje joms pavyko „pasigauti“ varžoves ir net galėjo pirmąjį kėlinį laimėti. Tačiau paskutinis Laimos Bernatavičiūtės metimas nuo 7m. žymos buvo netaiklus, todėl buvo užfiksuotos lygiosios 12:12.

Antroje susitikimo pusėje jau iniciatyva priklausė garliavietėms, jos pirmavo nuo pat pirmos iki paskutinės rungtynių akimirkos. Tiesa, tas pranašumas buvo gana trapus, kartais siekė vos vieną įvartį, tačiau nuo antrojo kėlinio vidurio jos kiek pasispaudė ir labiau atitrūkusios išlaikė persvarą ir iškovojo septintąją pergalę čempionate penkių įvarčių persvara 33:28“, - taip rungtynių eigą trumpai apibūdino dvikovos inspektorius Algis Mikučionis.

1. Kauno „ACME-Gaja-Žalgiris“ 10 9 0 1 413:294 18
2. Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ 9 7 0 2 346:260 14
3. Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ 8 4 0 4 252:268 8
4. Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ 10 2 0 8 305:373 4
5. Šiaulių SM „Dubysa - Salve“ 9 1 0 8 247:368 2