Rungtynių pradžioje dar vyko permaininga kova, kuomet po kauniečių spurto 6:2, viešnios pirmavo (7:5), bet vilnietės susiėmė ir 21 minutę išsiveržė į priekį - 10:8.

Tačiau po keturių žalgiriečių atakų ir pelnytų įvarčių be atsako „ACME-Žalgiris“ vėl įgijo dviejų, o vėliau ir keturių įvarčių pranašumą. Po pirmo kėlinio švieslentė rodė kauniečių persvarą - 14:18.

Antroje dvikovos pusėje susitikimo šeimininkės nieko naujo nepateikė priešininkėms, kurios dar padidinusios skirtumą ramiai laimėjo dvikovą santykiu 36:28 (18:14).

Rezultatas:

LEU „Šviesa-Eglė“ – „ACME-Žalgiris“ - 28:36 (14:18).

LEU „Šviesa-Eglė“: Jolita Bogušienė ir Rasa Mikalionytė po 7 (1 iš 7 metrų baudinio), Rita Repečkaitė 5, Ernesta Burinskytė 4, Indrė Norvilytė 2, Joana Pileckytė, Aistė Košečkinaitė ir Aušrinė Muižytė po 1 įvartį (1).

„ACME-Žalgiris“: Gabija Vidūnaitė 10 (4), Neringa Palionytė 8, Gintarė Lydekaitė 7, Dovilė Ilčiukaitė 5 (2), Audinga Kniubaitė ir Justina Balzarevičiūtė po 3 įvartis.