„Mūsų šalies sportininkams buvo sudarytos tikrai geros sąlygos“, - tikino Lietuvos lengvosios atletikos federacijos generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva.

Lengvaatlečiais buvo sudarytos puikiausios sąlygos atsistatyti po treniruočių, kartu vyko masažuotojas, sportininkai galėjo naudoti visą aparatūrą skirta reabilitacijai. Atletams paskaitas skaitė patyrę specialistai, kurie pasakojo apie psichologiją ir dopingo problemas“.

Lietuvos pajūryje sportavo ne visi pajėgiausiu mūsų šalies lengvaatlečiai, o tik šuolių, sprinto ir vidutinių nuotolių rungčių atstovai. Treniruotes paplūdimyje ir miškuose derino Europos čempionato prizininkai Raivydas Stanys ir Lina Grinčikaitė, olimpinėse prizininkė Austra Skujytė, Sonata Tamošaitytė, Airinė Palšytė, Darius Aučyna, Kostas Skrabulis, Vaida Žūsinaitė, Marius Vadeikis, Silvestras Guogis, Eglė Balčiūnaitė ir kiti.

„Šita rudens stovykla Palangoje būna pati sunkiausia iš visų“, - pasakojo sprinteris Kostas Skrabulis. - Kaip sako Lietuvos sporto universiteto prorektorius Aleksas Stanislovaitis, kuo tvirtesnius pamatus pastatysi, tuo tvirtesnis namas ir bus. Daug dirbame, didiname ištvermę, greičio ištvermę, galingumą. Lakstome daug miške, prie jūros, kopose. Oras tikrai puikus. Nėra lengva, tačiau reikia kentėti, nes po to darbas po truputį lengvės, krūviai mažės, prasidės daugiau specifinės greičio ir technikos treniruotes“.

„Atmosfera kaip visada gera“, - pabrėžė K. Skrabulis. - Visi nusiteikę rimtai sportuoti, nes suvažiavę beveik visi geriausi Lietuvos lengvaatlečiai. Turime masažuotoją, geras atsistatymo sąlygas, pirtis, baseinus. Daug gražių panelių, tai ir daugiau jėgų sportuoti“.

Jaunieji Modesta Justė Morauskaitė, Ernestas Raudys, Gintarė Nesteckytė ir kiti ruošiasi pasaulio jaunių ir Europos jaunimo čempionatams.

Su vienais geriausių Lietuvos sportininkų dirba patyrę treneriai: Algirdas Baranauskas, Kęstutis Šapka, Tatjana Krasauskienė, Audra Gavelytė, Alvydas Gavėnas ir kt.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)