Pirmi įvartį, sužaidus vos pusantros minutės, pasiekė kretingiškiai, tačiau jau po minutės rezultatas buvo lygus 1:1.

Vėliau „Baltija“ perėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir pirmavo 4:1.
„Grifai“ bandė priešintis varžovams – 3:5, tačiau audringas antras kėlinys priklausė „Baltijai“, kuri susikrovė saugų 6 įvarčių pranašumą.

Paskutinės 20 minučių buvo tik formalumas. „Baltija“ ramiai laukė finalo švilpuko, o „Grifai“ galėjo džiaugtis laimėję bent kėlinį prieš absoliučius konferencijos lyderius.

„Baltija“ – „Grifai“ - 9:4 (4:2, 5:1, 0:1).

„Baltija“: V. Vaičiulionis 3, V. Strazdas 2, J. Stepėninas, J. Novikovas ir J. Novikas po 1 įvartį.

„Grifai“: J. Gorelis ir I. Kuzminovas po 2 įvarčius.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):