Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį po Sauliaus Limonto smūgio (09:08), rezultatą juodupėnams išlygino Ernestas Trukšnys (13:18).

Kėlinį „Rokiškis“ baigė pirmaudamas, po 12-ojo S.Limonto įvarčio sezone (17:02, dauguma).

Kietose rungtynėse „Juodupei“ pavyko išlyginti rezultatą antrajame kėlinyje po Dmitrijaus Gnitko įvarčio (26:02).

Atkaklų trečiąjį kėlinį vainikavo drama paskutinėmis minutėmis. Iki to tik pražangas rinkę abiejų komandų žaidėjai žengė koja kojon, kol paskutinę rungtynių minutę Vasilijus Fedotovas (59:07) pelnė pergalingą įvartį.

Likus 12 sek. iki rungtynių pabaigos prasižengė rokiškėnas S. Limontas, tačiau net ir pakeitę vartininką šeštu aikštės žaidėju „Juodupės“ atstovai nebeišsigelbėjo.

Čempionate dar labiau paaštrėjo kovas dėl antrosios vietos, į kurią pretenduoja net keturi klubai.

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienį Elektrėnuose, kur 17.00 val. susitiks vietos „Energija“ ir „ESSM-2000“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 9 9 0 0 0 88:25 27
2. Kauno „Baltų ainiai“ 9 4 1 1 3 58:43 15
3. Juodupės „Juodupė“ 9 5 0 0 4 27:33 15
4. Rokiškio „Rokiškis“ 8 4 1 0 3 33:26 14
5. Vilniaus „Hockey Punks“ 8 4 0 1 3 35:35 13
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 10 2 1 0 7 47:75 8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 9 0 0 1 8 33:85 1.