Trijų konferencijų komandos 8 vietas atkrintamose išsidalins pagal taškų koeficientą, kuris bus išvestas ekipos taškus padalinus iš sužaistų rungtynių skaičiaus.

Rytų konferencijoje komandos prireikė ir kumščių, ir baudinių serijos

I-o diviziono Rytų konferencijoje Juodupės „Juodupė“ atviroje namų aikštelėje 5:4 (3:1, 2:1, 0:2) įveikė Elektrėnų „Lokius-Poseidoną“ ir nutraukė varžovų dešimties pergalių seriją. Juodupės ekipa išnaudojo namų aikštės savitumą ir jau po pirmo kėlinio pirmavo dviejų įvarčių skirtumu.

Tokiu pačiu rimtu abi ekipos žingsniavo ir po antro kėlinio, kai juodupiečiai pridėjo dar porą įvarčių ir turėjo jau trijų įvarčių pranašumą.

Tik paskutiniame kėlinyje „Lokiai-Poseidonas“ prisiminė, jog jie yra konferencijos lyderiai ir ėmėsi įrodinėti tai ant ledo. Sušvelninę skirtumą iki dviejų įvarčių po Edgaro Jašino metimo (43:01), dar kartą elektrėniškiai pasižymėjo tik paskutinę rungtynių sekundę (59:59), kuomet Karolis Janušauskas sušvelnino skirtumą iki minimumo. Tad Elektrėnų klubas patyrė antrą nesėkmę sezone per dvylika rungtynių.

„Juodupė“ - „Lokiai-Poseidonas“ - 5:4 (3:1, 2:1, 0:2).

„Juodupė“: E. Malcius 2, D. Zdanovičius, M. Malcius ir M. Leščovsas po 1 įvartį.

„Lokiai-Poseidonas“: G. Ramanauskas, V. Škadauskas, E. Jašinas ir K. Janušauskas po 1 įvartį.

Vilniaus „Hockey punks“ po baudinių serijos 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė Vilniaus „Vilkus“ ir pakilo į ketvirtą konferencijos vietą, taip įsitraukdami į kovą dėl teisės žaisti atkrintamose varžybose.

Lygių varžovų dvikovoje greitą įvartį pirmi pasiekė „Vilkai“, kurie sužaidus vos 2 minutes išsiveržė į priekį po Ginto Tamašausko smūgio (02:10). „Hockey punks“ atsakė antrame kėlinyje Mindaugo Daukševičiaus įvarčiu (26:40), kuriuo išlygino rezultatą.

Ekipoms daugiau įvarčių pelnyti nepavyko ir nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Joje tik trečiu bandymu mušdamas paskutinį serijos smūgį pergalę komandai iškovojo M. Daukševičius.
„Hockey punks“ ekipa, buvusi konferencijos autsaiderė, pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą. Komanda užfiksavo kol kas didžiausią šuolį turnyro lentelėje visoje lygoje.

„Hockey punks“ - „Vilkai“ - 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0).

„Hockey punks“: M. Daukševičius 2 įvarčiai.

„Vilkai“: G. Tamašauskas 1 įvartis.

Rokiškio „Rokiškis“ namų aikštelėje aršioje dvikovoje 4:5 (3:0, 0:3, 1:2) pralaimėjo Elektrėnų „Lokiams–Poseidonui“. Atkakliose rungtynėse aikštelės šeimininkai jau pirmame kėlinyje įgijo trijų įvarčių persvarą ir atsipalaidavo. Tuo pasinaudojo svečiai, kurie antrame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais ir išlygino rezultatą.

Įtampa apogėjų trečiame kėlinyje, kai iš pradžių Vladimiras Fiščevas (50:14) persvėrė rezultatą svečių naudai, o šeimininkams jį išlyginus, Karolis Janušauskas kiekybinėje mažumoje dar kartą išvedė „Lokius – Poseidoną“ į priekį.

Aikštelėje kilo susistumdymas, o V. Fiščevas ir rokiškėnas I. Afanasjevas buvo pašalinti iš aikštelės. Paskutinę rungtynių minutę „Rokiškis“ pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, o elektrėniškis K.Janušauskas už šiurkštųų žaidimą buvo pašalintas iki rungtynių pabaigos. Tačiau ir trise likę ant ledo svečiai atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo labai svarbią pergalę kovoje dėl pirmos vietos konferencijoje.

„Rokiškis“ - „Lokiai – Poseidonas“ - 4:5 (3:0, 0:3, 1:2).

„Rokiškis“: A. Rukšėnas ir T. Jasinevičius po 2 įvarčius.

„Lokiai–Poseidonas“: V. Škadauskas 2, N. Aubinas, V. Fiščevas ir K. Janušauskas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Vakarai: „Kirams“ sekasi tik su „Grifais“

I-o diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Kirai“ sezone iškovojo antrą pergalę, rezultatu 6:4 (3:0, 0:3, 3:1) antrą kartą nugalėję Kretingos „Grifus“. Uostamiesčio ekipa du kartus įveikė „Grifus“ šiame sezone, tačiau pastaroji pergalė buvo nelengva. Pirmame kėlinyje trimis „sausais“ įvarčiais pabėgę nuo varžovų „Kirai“ per anksti ėmė galvoti apie pergalę. Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė ir jau „Grifai“ diktavo sąlygas, trimis įvarčiais išlyginę rezultatą.

Negana to, paskutiniame kėlinyje Jonas Gorelis (42:52) smeigė ritulį į tinklą ir persvėrė rezultatą kretingiškių naudai. „Kirai“ už pergalę didžiąja dalimi gali būti dėkingi Deividui Matulai, kuris sugebėjo net tik pelnyti išlyginamąjį įvartį (49:40), bet ir pabėgti nuo varžovų vienas prieš vartininką kai komanda aikštėje turėjo vienu žaidėju mažiau bei persverti rezultatą ekipos naudai (52:53).
Abi komandos ir toliau aršiai kovoja dėl ketvirtosios vietos konferencijoje. Klubai sezone susitiks dar kartą.

„Grifai“ - „Kirai“ - 4:6 (0:3, 3:0, 1:3).

„Grifai“: I.Kuzminovas, L.Garbonis, J.Moskvinas ir J. Gorelis po 1 įvartį.

„Kirai“: D. Matula 2, D. Sobolevas, O. Zbarazskis, E. Pavliukovas ir M. Fediukinas po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Klaipėdos „Baltija“10901078:4228
2.Šiaulių „Ledo linija“10620258:3922
3.Kaliningrado „Delovaja Rus 2“8400444:3712
4.Kretingos „Grifai“11201836:747
5.Klaipėdos „Kirai“11200948:726

„Bizonai-2“ palaužė „Crazy puck“

I-o diviziono Centro konferencijoje Kauno „Bizonai-2“ kiek netikėtai sunkiai įveikė Kauno „Crazy puck“ ekipą, kurią nugalėjo minimaliu skirtumu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0). Absoliuti diviziono autsaiderė „Crazy puck“ ekipa pirma išsiveržė į priekį, kai antro kėlinio viduryje Vaidas Gervė (34:54) pelnė pirmą rungtynių įvartį.

Vis dėlto, labiau patyrę „Bizonai-2“ žaidėjai trečiame kėlinyje pasiekė persilaužimą, kai Vytas Sakalauskas (48:28) išlygino rezultatą, o Vytautas Ežerskis pelnė pergalingą įvartį (51:06).

„Crazy puck“ – „Bizonai-2“ - 1:2 (0:0, 0:1, 2:0).

„Crazy puck“: V. Gervė 1 įvartis.

„Bizonai-2“:  V. Sakalauskas ir V.Ežerskis po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):