Svečiai gerai pradėjo kovą ir Kasparo Falko (06:47) ir Šarūno Citavičiaus (07:55, dauguma) įvarčių pirmavo 2:0.

Tačiau jau pirmajame kėlinyje dviem įvarčiais D. Bisturys atstatė pusiausvyrą (12:49, Timonas Mažulis), (16:12, T. Mažulis, V. Jakuta, dauguma).

Antrojo kėlinio pradžioje rokiškėnas Dominykas Deksnys (22:31) dar kartą grąžino pranašumą „Rokiškiui“, tačiau jau poros minučių Edvinas Stankevičius (24:44, D. Bisturys, V. Jakuta) išlygino rezultatą.

Vilniečiai ir toliau sėkmingai naudojosi varžovų pražangomis ir D. Bisturys (31:33, T. Mažulis, dauguma) pirmą kartą išvedė „Geležinį vilką“ į priekį.

Netrukus neišlaikė „Rokiškio“ žaidėjo Š. Citavičiaus nervai ir už smūgį varžovui galva jis buvo pašalintas iš aikštės iki rungtynių pabaigos (5+20).

Trečiojo kėlinio viduryje 30 sekundžių pertraukėle pabandė „Rokiškis“ ir Paulius Kareckas (54:09, Saulius Limontas) išlygino rezultatą 4:4.

Tuomet jau susizgribo vilniečiai, kurių 30 sekundžių pertraukėlė taip pat davė vaisių. Dvi varžovų pražangas išnaudojo D. Bisturys (56:07, V. Jakuta, dauguma) ir (59:35, dauguma), kuris išplėšė pergalę savo klubui.

Tai buvo pirmoji „Geležinio vilko“ pergalė čempionate, „Rokiškiui“ tau jau antrasis pralaimėjimas iš eilės.

Vilniaus klubas į varžovų vartus metė 39 kartus, varžovai 31. Vilniečiai išsivertė vos su 6 baudos minutėmis, kai „Rokiškis“ jų surinko net 39.

Kitos čempionato rungtynės įvyks antradienį, 20.00 val., Elektrėnų ledo rūmuose, kur intriguojančioje dvikovoje susitiks Juodupės „Juodupė“ ir Vilniaus „Hockey Punks“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 2 2 0 0 0 11:5 6
2. Vilniaus „Hockey Punks“ 3 1 1 0 1 14:14 5
3. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 2 1 0 1 0 10:9 4
4. Juodupės „Juodupė“ 2 1 0 0 1 7:4 3
5. Kauno „Tigrai“ 1 0 0 0 1 3:7 0
6. Rokiškio „Rokiškis“ 2 0 0 0 2 4:10 0