Įtemptose rungtynėse pirmieji pasižymėjo aikštelės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį po Vitalijaus Sevruko įvarčio (09:52).

Svečiai pademonstravo užsispyrimą ir rezultatą ne tik išlygino (Sergejus Krumkačius, 11:15), bet ir persvėrė jį savo naudai antrojo kėlinio pradžioje (Marius Lomakinas, 23:50).

„Ober-Haus“ turėjo paruošę atsakymą – Vladas Seniuta išlygino rezultatą išnaudojęs kiekybinę daugumą (26:28).

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik paskutiniame kėlinyje, kai iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei penkioms minutėms S. Krumkačius vėl pelnė įvartį (55:51). Netrukus „Lokiai-Poseidonas“ skaudžiai nubaudė varžovus, kai pelnė įvartį mažumoje (Karolis Janušauskas, 57:33) ir vilniečiai nebeatsitiesė.

Antrą kartą šiame sezone nugalėjęs Vilniaus klubą „Lokiai-Poseidonas“ susigrąžino konferencijos lyderės pozicijas.

„Ober-Haus“ – „Lokiai-Poseidonas“ - 2:4 (1:1, 1:1, 0:2).

„Ober-Haus“: V. Sevrukas ir V. Seniuta po 1 įvartį.

„Lokiai-Poseidonas“: S. Krumkačius 2, M. Lomakinas ir K. Janušauskas po 1 įvartį.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“7500242:2515
2.Vilniaus „Hockey Punks“7400323:2812
3.Rokiškio „Rokiškis4300124:119
4.Vilniaus „Ober-Haus“8300528:339
5.Juodupės „Juodupė“6100519:393

Centro konferencijoje Kauno „Baltų ainiai“ vos neišleido pergalės iš rankų ir tik po baudinių serijos rezultatu 7:6 (2:0, 0:4, 4:2, 0:0, 1:0) įveikė Kauno „Bizonų-2“ ekipą ir iki Centro konferencijoje primaunančių varžovų sumažino atsilikimą iki trijų taškų.

Rungtynėse komandos keitėsi vaidmenimis. Iš pradžių „Baltų ainiai“ išsiveržė į priekį 2:0 (Dovydas Žiūkas, 06:43, Lukas Žukauskas, 14:54).
Antrame kėlinyje jau varžovai mušė įvarčius ir atsakė net keturiais taikliais smūgiais, kai po dukart pasižymėjo Marius Černiauskas (23:08, 24:28) ir Jevgenijus Čiugajus (28:16, 31:33).

Trečiame kėlinyje M. Černiauskas padidino „Bizonų-2“ pranašumą iki 5:2 (46:45), tačiau „Baltų ainiai“ nepalūžo. Žygimantas Girdžius (47:43) ir L. Žukauskas (48:00) sumažino atsilikimą iki minimumo, o į „bizono“ Jono Vikniaus smūgį (53:04), „Baltų ainiai“ atsakė išlygindami rezultatą po L. Žukausko (54:02) ir J. Miklaševičiaus (58:27) smūgių.

Pratęsimo metu įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje lemiamu tapo antras Dovydo Žiūko smūgis, po kurio „Baltų ainiai“ šventė pergalę.

„Baltų ainiai“ – „Bizonai-2“ 7:6 (2:0, 0:4, 4:2, 0:0, 1:0), - po baudinių.

„Baltų ainiai“: L. Žukauskas 3, J. Miklaševičius 2, D. Žiūkas ir Ž. Girdžius po 1 įvartį.

„Bizonai-2“: M. Černiauskas 3, J. Čiugajus 2, J. Viknius 1 įvartis.

NLRL čempionato Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):