Antrame kėlinyje „Bizonai 2“ tiesiog šturmavo varžovų vartus. Jevgenijus Čiugajus įmušė 2 (26:24 ir 39:44), Elvinas Kotvickis (21:30), Jonas Viknius (26:29) ir Tadas Ežerskis (30:48) - po vieną įvartį, o rezultatas tapo triuškinamas - 6:0.

Trečiame kėlinyje net šeši „Bizonų-2“ komandos žaidėjai buvo nubausti po 2 baudos minutes, o 54-ą rungtynių minutę Remigijus Guoga išnaudojo kiekybinę persvarą ir pelnė garbės įvartį „Sparnų-Staklių“ ekipai (1:6).

„Bizonai-2“ per aštuonerias rungtynes yra surinkę 20 taškų ir užima pirmą vietą Centro divizione, tuo tarpu „Sparnai-Staklės“ su 12 taškų žengia trečioje vietoje.

„Bizonai 2“ -„Sparnai-Staklės“ 6:1 (1:0, 5:0, 0:1).

„Bizonai 2“: J. Viknius ir J. Čiugajus po 2, E. Kotvickis ir T. Ežerskis po 1 įvartį.
„Sparnai-Staklės“: R.Guoga 1 įvartis.

NLRL čempionato Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):