Po pirmo kėlinio, kai rezultatas buvo 0:0, niekas netikėjo, jog po pertraukos prasidės tikrasis įvarčių lietus.

Po pertraukos praėjus vos 15 sekundžių, elektrėniškis D. Kazlauskas pelnė pirmą rungtynių įvartį. Tuomet prasidėjo tikras Kėdainių LRK komandos šou. Per 15 minučių kėdainiečiai pelnė net 7 įvarčius be atsako ir baigiantis kėliniui pirmavo net 7:0.

Tiesa, paskutinę kėlinio minutę ESC žaidėjui M. Lomakinui pavyko kiek sušvelninti rezultatą. Po dviejų kėlinių pirmaudami 5 įvarčių skirtumu, LRK žaidėjai užtikrintai rungtyniavo ir paskutiniame kėlinyje bei šventė pelnytą pergalę. Šis pralaimėjimas ESC komandai, užimančiai antrą vietą, buvo vos antras šių metų čempionate.

Kėdainių LRK - Elektrėnų ESC - 9:5 (0:0, 7:2, 2:3).

Kėdainių LRK: J. Viknius ir R. Guoga po 2, K. Šveikauskas, E Gutauskas, T. Fediakinas, J. Čiugajus ir M. Krikštanaitis po 1 įvartį.

Elektrėnų ESC: D. Kazlauskas 2, M. Lomakinas, D. Virbickas ir Š. Citavičius po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

OH ekipa po sunkios kovos įveikė Vilniaus „Ice wind“ klubą

I diviziono Rytų konferencija tampa sunkiai prognozuojama. Tai dar labiau patvirtino dvejos rungtynės konferencijoje. Vilniaus OH ekipa po itin atkaklios kovos rezultatu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) įveikė Vilniaus „Ice wind“ klubą ir grįžo į pirmą konferencijos vietą.

Pirmoje rungtynių pusėje klubai daugiau galvojo apie savo vartų saugumą ir nepraleido nė vieno įvarčio. Tik antrame kėlinyje pirma pasižymėjo OH komanda, tačiau netrukus varžovai rezultatą išlygino.

Paskutiniame kėlinyje kova vis aštrėjo, o atomazga įvyko 58-ą minutę, kai ką tik po 2 minučių pašalinimo aikštelėje pasirodęs OH ekipoas kanadietis Baris Nabursas pelnė pergalingą įvartį.

OH, pernai laimėjęs konferencijos varžybas, sugrįžo į pirmą turnyro lentelės vietą.

OH – „Ice wind“ - 2:1 (0:0, 1:1, 1:0).

OH: R. Fedorovičius ir B. Nabursas po 1 įvartį.

„Ice wind“: O. Olbikas 1 įvartis.

„Hockey punks“ atgimsta

Praėjusį sezoną buvę Rytų konferencijos autsaideriai Vilniaus „Hockey punks“ šiais metais atgimsta. Per trejas rungtynes klubas iškovojo jau antrą pergalę, šįkart, ne be vargo, rezultatu 5:4 (2:1, 2:2, 1:1) įveikęs Juodupės „Juodupės“ ledo ritulininkus.

„Hockey punks“ persvarą įgijo pirmame kėlinyje, kurią išsaugojo iki dvikovos pabaigos. 52-ą minutę „Juodupė“ paskutinį kartą išlygino rezultatą 4:4, bet po keliasdešimties sekundžių Marius Citavičius pelnė pergalingą įvartį – 5:4.

>„Hockey punks“ – „Juodupė“ - 5:4 (2:1, 2:2, 1:1).

„Hockey punks“: D. Vaisovas 2, D. Dirginčius, D. Varnys ir M. Citavičius po 1 įvartį.

„Juodupė“: E. Čepulis 2, D. Zdanovičius ir E.Trukšnys po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):