Jaunieji vilniečiai įrodė, kad jaunimas ledo ritulio čempionate nebus tik patrankų mėsa.

Rungtynes „Geležinis vilkas“ pradėjo greitu Rokio Bazio įvarčiu (00:40), tačiau po trijų minučių Tomas Fediakinas rezultatą išlygino (03:45). Edvinas Stankevičius (10:41) dar kartą išvedė savo ekipą į priekį, tačiau komandos ir toliau žengė koja kojon po Mariaus Krikštanaičio įvarčio (11:17). Dar po 12 sekundžių R. Bazys trečią kartą išvedė „Geležinį vilką“ į priekį, tačiau kėlinio vilniečiai nelaimėjo – Remigijus Guoga daugumoje rezultatą išlygino (18:56).

Antrajame kėlinyje kauniečiai pirmą ir paskutinį kartą išsiveržė į priekį po Jono Vikniaus smūgio (26:18).

„Baltų ainiai“ pirmavo neilgai, o rezultatą daugumoje išlygino Artiomas Sidorovas (27:28), kuris skaudžiai dūrė varžovams ir kėlinio pabaigoje, kai vilniečiai vėl išsiveržė į priekį 5:4 (39:18).

Paskutiniame kėlinyje vilniečiai įgijo dviejų įvarčių persvarą kai pasižymėjo E.Stankevičius (45:47).

Rungtynių pabaigoje „Baltų ainiai“ gavo idealią progą sutvarkyti reikalus, kai įgijo dviejų žaidėjų persvarą. R. Guoga sušvelnino skirtumą iki minimumo (55:19), tačiau netrukus tašką padėjo vilnietis Aleksandras Nikitčenka, kuris mažumoje pelnė lemiamą įvartį.

Artimiausios čempionato rungtynės įvyks rytoj Vilniaus pramogų arenoje, kur susitiks vietos „Hockey Punks“ ir Elektrėnų „ESSM-2000“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 8 8 0 0 0 68:22 24
2. Kauno „Baltų ainiai“ 8 4 0 1 3 51:39 13
3. Juodupės „Juodupė“ 5 3 0 0 2 14:17 9
4. Rokiškio „Rokiškis“ 4 2 1 0 0 21:17 8
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 8 2 1 0 5 38:47 8
6. Vilniaus „Hockey Punks“ 5 2 0 0 2 19:27 6
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 8 0 0 1 7 32:75 1.