Paskutiniajame kėlinuke „ESSM/Energija“ nemažino apsukų ir pelnė dar tris įvarčius. Beje, latviai žaidė be savo lyderio Aigaro Razgalio, kuris Latvijos čempionate tris kartus yra tapęs naudingiausiu ir kartą rezultatyviausiu aukščiausios lygos žaidėju.

„Cetra“ – „ESSM/Energija“ - 0:7 (0:1, 0:3, 0:3).

„ESSM/Energija“: Š. Kuliešius 4, R. Aliukonis 2, R. Aliapkinas 1 įvartis.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Vilniaus „Ice wind“ klubas žengia be praradimų

NLRL I diviziono Rytų konferencijoje antrą pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Ice wind“ komanda, rezultatu 5:2 (2:2, 2:0, 1:0) įveikusi Vilniaus „Hockey punks“ ekipą.

Įtemptose rungtynėse tik antrame kėlinyje nugalėtojams pavyko įgyti persvarą, kurią „Ice wind“ įtvirtino per paskutinias 20 minučių. „Ice wind“ ekipa tapo vienvalde Rytų konferencijos lydere.

„Hockey punks“ – „Ice wind“ - 2:5 (2:2, 0:2, 0:1).

„Hockey punks“: D. Vaisovas, M. Citavičius po 1 įvartį.

„Ice wind“: N. Pranckus 2, R. Poteiko, S. Rusakovas, J. Matusevičius po 1 įvartį.

I diviziono „Rytų“ diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):