Ką tik 42-ąjį gimtadienį atšventęs „Rokiškio“ ekipos lyderis rungtynėse pelnė net 5 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jo vedama komanda namų aikštelėje su kauniečiais kovojo vos kėlinį. „Rokiškio“ komanda pirmajame kėlinyje pasinaudojo varžovų grubumu ir dvigubos daugumos metu pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Dominykas Deksnys (08:40). Kaunietis Jurijus Kviatkovskis rezultatą buvo išlyginęs (10:28), tačiau S. Limontas dviem įvarčiais per 23 sekundes neleido kauniečiams ilgai džiaugtis lygiu rezultatu.

Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė įvarčiais, o paskutinėmis sekundėmis „Tigrai“ galėjo sušvelninti skirtumą iki minimumo.

Antrame kėlinyje „Rokiškio“ pranašumas nebekėlė abejonių. Kasparas Šutas ir dar du įvarčius pelnęs S. Limontas padidino skirtumą iki 7:2.

Trečiame kėlinyje šeimininkai ir toliau sumaniai naudojosi varžovų pražangomis, kurie besibaigiant rungtynėms neteko nesportiškai žaidusių ir 10 min. nuobaudas užsidirbusių Donato Vaicikausko ir Povilo Jagelavičiaus.

„Rokiškis“ Kauno klubą įveikė antrą kartą per dvi dienas. Šeštadienį varžovai nugalėti 6:3.

Dvikovoje aikštelės šeimininkai į varžovų vartus metė 58 kartus, kauniečiai – 28.

Po šios dvikovos prastai sezoną pradėjęs „Rokiškis“ pakilo jau į trečią čempionato vietą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):