Vienintelį susitikimo įvartį 17-ąją min. įmušė Kirilas Nikulinas.

Nesėkmę patyrę lietuviai A grupėje liko treti ir kovos tik dėl penktosios vietos su Estijos ledo ritulininkais. Pirmąją vietą grupėje užėmė ir į finalą, kuriame susitiks su Latvijos klubų rinktine, pateko Japonijos komanda. Baltarusiai A grupėje užėmė antrąją poziciją ir žais dėl trečiosios vietos.

B grupės rungtynėse šeštadienį Latvijos klubų rinktinė 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) įveikė Rumunijos komandą.

Latvijos klubų rinktinės pergalę lėmė 26 sekundžių atkarpa antrajame kėlinyje, kurios metu jie iš pradžių realizavo kiekybinę persvarą, o vėliau ir pelnė antrąjį įvartį, komandoms jau žaidžiant lygiomis sudėtimis. Įvarčius įmušė Ričardas Bernhardas ir Kristapas Riekstinis.

Nors rumunai po Balazso Peterio įvarčio buvo sušvelninę rezultatą, per likusį mačo laiką jiems taip ir nepavyko išplėšti pratęsimo.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.