Ketvirtadienį Lietuvos jaunieji ledo ritulininkai ketvirtojo turo rungtynėse 4:1 (12:0, 2:0, 0:1) nugalėjusi autsaiderių pozicijoje esančius bendraamžius iš Olandijos bei su 9 taškais įsitvirtino trečiojoje vietoje.

Net trimis įvarčiais bei rezultatyviu perdavimu prie pergalės prisidėjo Dominikas Bodziulis (04:24, 07:15 bei 23:15), vienu įvarčiu – Markas Kaleinikovas (33:46).

Vienintelio įvarčio autorius pralaimėjusiųjų gretose – Ninho Hesselsas (58:31).

Sekmadienį turnyrą lietuviai baigs maču su lydere Lenkijos (12 tšk.) ekipa, kuri 9:1 (3:0, 1:1, 5:0) sutriuškino Didžiosios Britanijos komandą.

Antrąją vietą su 9 taškais užima Rumunijos ledo ritulininkai, kurie penktadienį 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) privertė pasiduoti Kroatijos rinktinę.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):