Visas 5 planetos pirmenybių rungtynes laimėję Japonijos ledo ritulininkai tapo nugalėtojais ir kyla į aukštesnį divizioną.

Antroji vieta ir sidabro medaliai atiteko Didžiosios Britanijos rinktinei.

Lietuvos nacionalinei ekipai aukso medalius ir bilietą į aukštesnį divizioną būtų garantavusi pergalė sekmadienį prieš japonus.

Lietuvos rinktinei itin nesėkmingai susiklostė rungtynių pradžia. Jau pirmame kėlinyje po Yu Sato, Rioto Takeya ir Chikaros Hanzawos įvarčiu Japonijos rinktinė pirmavo 3:0. Dar vieną įvartį varžovai pridėjo antrame kėlinyje (Y. Sato).

Mūsų šalies ledo ritulininkams ledus pralaužti pavyko tik trečiame kėlinyje. Timonas Mažulis ir Martynas Grinius sušvelnino skirtumą iki 4:2.

Tačiau tašką šioje dvikovoje padėjo Teruto Nakajima, pelnęs penktąjį japonų įvartį.

Galutinė turnyro lentelė (vieta, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai)