Vyrų vienviečių valčių varžybų finale Žygimantas Gališanskis 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 20,06 sek. ir antrojoje vietoje likusį Italijos atstovą aplenkė 1,56 sek.

Moterų porinių dviviečių varžybose olimpinės prizininkės Donata Karalienė ir Milda Valčiukaitė konkurentėms nepaliko visiškai jokių vilčių. Lietuvos komanda 2 km nuirklavo per 7 min. 11,07 sek. ir antrojoje vietoje likusias čekes aplenkė net 9,86 sek.

Lietuviai dominavo ir porinių keturviečių finale. Valtis, kurią irklavo Mindaugas Griškonis, Rolandas Maščinskas, Saulius Riteris (Ritter) ir Dovydas Nemeravičius, finišą pasiekė per 5 min. 58,37 sek., o antrąją vietą užėmę italai atsiliko 4,59 sek.

Medalių kraitį papildė ir abi vaikinų porinės dvivietės. Aurimas Adomavičius su Martynu Džiaugiu (6.33,89) finišavo antri, o Armandas Kelmelis su Giedriumi Bieliausku (6.39,40) - treti.

Kitoms Lietuvos įguloms lemiamuose plaukimuose varžovų aplenkti nepavyko - užimtos šeštosios vietos. Taip savo pasirodymą moterų vienviečių finale užbaigė Aistė Andrulevičiūtė (8.54,27) ir vyrų keturvietė be vairininko, kurią irklavo Saulius Ilonis, Mantas Juškevičius, Povilas Stankūnas ir Karolis Kamarauskas (6.34,28).

Paskutinę regatos dieną Lietuvos rinktinės sąskaitą prizinėmis vietomis papildė ir jaunimo kategorijoje varžęsi irkluotojai.

Merginų dviviečių be vairininkės rungtyje vėl niekas neprilygo Kamilei Kralikaitei ir Vytautei Urbonaitei (8.03,93), Eglė Bezzubovaitė finišavo antra vienviečių valčių finale (8.43,76), merginų porinių dviviečių varžybose Ieva Medelinskaitė ir Evelina Butrimavičiūtė (7:46,77) taip pat užėmė antrąją vietą, o Raminta Morkūnaitė ir Viktorija Vareikaitė (7.51,49) - trečiąją.

Vienviečių valčių finaluose taip pat dalyvavę Martynas Vaitkevičius (7.59,05) ir Gabija Vogulytė (9.26,70) užėmė penktąsias vietas.