Nugalėtojų titulus jaunučių amžiaus grupėje iškovojo A. Škiliovas (27 kg) ir K. Drobatas (34kg) iš Klaipėdos, D .Rimkus (42 kg) ir A. Kuoris (46 kg) iš Kelmės bei Pagėgių atletas G. Rubežius (63kg).

Sidabro medalius laimėjo klaipėdiečiai A. Pradausas (27 kg), M. Matijauskas (34 kg), P. Zaicevas (69 kg) bei S.Šakys (30kg) iš Pagėgių.

Trečioje vietoje liko klaipėdiečiai D. Orlovas (46kg) ir R. Trofimovas (50kg), Kelmės imtynininkai V. Povilaitis (32kg) ir A. Kuoris (76kg) ir A. Daugalas (69 kg) iš Pagėgių.

Liepojos kilimas sėkmingas Lietuvos imtynininkams

Graikų-romėnų imtynių momentas
Liepojoje (Latvija) vyko atviros miesto graikų-romėnų imtynių pirmenybės. Imtynininkai kovojo jaunių ir suaugusiųjų amžiaus grupėse. Lietuvos atletai čempionų vardus iškovojo devyniose svorio kategorijose.

Suaugusiųjų grupėje čempiono vardus iškovojo Rūtenis Ūginčius (60kg) iš Klaipėdos ir šiaulietis Tomas Galkus (120 kg).

Trečias vietas laimėjo Remigijus Guntis (74 kg, Vilnius-Šiaulių rajonas) ir Edvinas Mačerinskas (120 kg, Joniškis).

Jaunių amžiaus grupėje čempionų vardus iškovojo klaipėdiečiai Justas Galkinas (iki 50 kg), Paulius Galkinas (54 kg) bei Mantas Knystautas (100 kg), Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai Kristupas Šleiva (42 kg) ir Brendonas Kuodis (58 kg), šiaulietis Tadas Valčiukas (63 kg) ir Gvidas Radeckas (76 kg) iš Šiaulių rajono.

Antras vietas užėmė Dovydas Kriaučiūnas (63 kg), Tomas Narkevičius (76 kg) ir Andrius Pančenka (100 kg) iš Šiaulių rajono.

Bronzos medalius iškovojo Vytautas Klabys (42 Šiaulių rajonas), Simas Samulionis (42 Panevėžys), Darius Gudmonas (46 kg, Joniškis), Airidas Danisevičius (50 kg, Šiauliai) ir Ovidijus Skirmantas (66 kg, Šiauliai) bei Marius Knystautas (85 kg, Klaipėda).

Pirmenybėse dalyvavo 14 komandų iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo Šiaulių rajono, Joniškio Sporto centro, Šiaulių sporto mokyklos “Atžalynas“, Lietuvos olimpinio sporto centro ir Klaipėdos sporto centro komandos.

Varžybose dalyvavo 117 sportininkų, kurie kovojo 14-oje svorio kategorijų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)