Jau po pirmos rungtynių minutės švieslentėje įsižiebė rezultatas 1:0 „UV 2003“ naudai. Varžovų vartininkas buvo nepasiruošęs atremti netikėtą Eimanto Rudžio smūgio.

Didesnę pirmo kėlinuko laiko dalį iniciatyvą turėjo dukart šalies čempionai, ką 18-ą rungtynių minutę antru įvarčiu įtvirtino Mantas Barzdėnas (rezultatyvų perdavimą atliko Andrius Venckevičius). Visgi iki pirmos pertraukos „Andajaus“ kapitonas Tomas Toločka sušvelnino rezultatą iki 2:1 (19:16 min.).

Antro kėlinuko pradžioje „UV 2003“ išnaudojo vieno žaidėjo persvarą ir padidino rezultatą iki 3:1. Įvartį tolimu smūgiu į vartų „devyniukę“ pelnė Andrius Jelaga (23:42 min., Jurijus Jakubovskis).

Galutinį rungtynių rezultatą įtvirtino Martyno Samulevičiaus įvartis (47:24) po tikslaus E. Rudžio perdavimo.

Dar vienose rungtynėse čempionato debiutantai FLC „Vilnius“ netikėtai, net pusę rungtynių laiko, 2:0 pirmavo prieš SK „Ardą“, tačiau turėtos persvaros prieš labiau patyrusi priešininką neišsaugojo dėl didelio kiekio nuobaudų, kurių metu varžovai sėkmingai išnaudojo turėtą kiekybinę žaidėjų persvarą aikštelėje ne tik išlygindami rezultatą, bet ir laimėdami rungtynes 5:3 (0:1, 3:1, 2:1).

FLC „Vilnisus“ įvarčiai: – Edvardas Cirtautas (0:42), Tomas Radėnas (7:04, 47:11).

SK „Ardo“ įvarčiai: Kęstutis Mikutis (30:58, Jaroslavas Suchockis), Albertas Kušlevičius (38:51, J. Suchockis), J. Suchockis (39:23), Robertas Voitechovskis (44:52, 49:41).

Čempionato kovos tęsis pavasarį, o nuo lapkričio 24 d. „UV 2003“ pradės kovas atvirose Baltarusijos pirmenybėse, kuriose dalyvauja 8 komandos.