Pirmąsias lenktynes laimėjo Italija, antri liko ispanai, treti – šveicarai.

„SSL Gold Cup“ pasaulio buriavimo taurės ketvirtfinalyje viskas vyks tokia pačia tvarka kaip ir etapuose iki šiol. Kiekvieną dieną keturias dienas iš eilės komandos savo grupėse varžysis vieneriose lenktynėse. Ketvirtąją lenktynių dieną distancijoje iškovojami takšai dvigubinsis. Į kitą etapą – pusfinalį, pateks po dvi komandas iš kiekvienos grupės.

Aštuntfinalyje visose keturiose lenktynėse pergales iškovojusi Lietuvos komanda pripažįsta, kad beveik trys savaitės lenktynių jau padėjo sukaupti nemažą patirtį, tačiau ketvirtfinalio grupės konkurentai – ypatingai stiprūs.

„Esame ketvirtfinalyje, tad silpnų ar nepasiruošusių komandų čia nebėra. Žinome, kad dėl rezultato tikrai reikės kovoti ir kovoti intensyviai. Italijos komanda garsėja agresyvesniais startais ir provokacijomis, Ispanijos komandoje – daug tituluotų buriuotojų, kurie tikrai gerai pažįsta savo šalies akvatoriją, Šveicarijos rinktinė neabejotinai turėjo daug galimybių treniruotis, turint minty, kad SSL būstinė su visais laivais yra būtent jų šalyje. Lengva ar nuobodu tikrai nebus“, – prieš startą teigė „SSL Team Lithuania Scandagra“ komandos vadovas Rokas Milevičius.

Pasak komandos, svarbiausia bus per artimiausias dienas išlaikyti susikaupimą ir fokusą lenktynių distancijoje – gyventi tik tos dienos lenktynėmis ir išnaudoti savo stipriasias puses.

„Žinoma, kad konkurentų komandos stiprios, tačiau ne viskas remiasi vien į turimus medalius ir žinomas pavardes. Be galo svarbus yra darnus komandinis darbas, kuriam pasiekti reikia nemažai laiko praburiuoti drauge. Mes tą turime, mūsų komandos vienybė yra mūsų stiprioji pusė. Taip pat mes jau beveik tris savaites čia ir kone kasdien intensyviai buriavome, esame jau „apšilę“, susipažinę su akvatorija, jos savybėmis. Bet kuriuo atveju, viską išsiaiškinsime ant vandens, kovoje“, – teigė Lietuvos komandos vairininkas Raimondas Šiugždinis.

Šiandien, lapkričio 27 dieną, Lietuvos grupės startas numatomas 17:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę lenktynių transliaciją galima sekti „SSL Team Lithuania“ „Facebook“ paskyroje.

Šiuo metu Lietuva jau yra tarp 16 stipriausių buriavimo valstybių, patekimas į pusfinalį reikštų, kad esame tarp 8 stipriausių.

„SSL Gold Cup“ pasaulio taurė yra analogų buriavimo sporte neturinčios varžybos, kuriose net 56 šalys varžosi dėl geriausios buriavimo valstybės titulo. Varžybos vyksta Pasaulio futbolo čempionatui būdingu formatu – valstybių rinktinės, sudarytos iš geriausių kiekvienos valstybės buriuotojų, varžosi grupėse po keturias ir įveikdamos eliminacijas juda link lemiamos kovos, kuri tarp dviejų visas eliminacijas praėjusių rinktinių įvyks gruodžio 3 d.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją