Antrą pergalę turnyre iškovojo Edgaras Skurdelis. Svorio kategorijos iki 63 kg pirmoje kovoje Lietuvos čempionas vieningu teisėjų sprendimu taškais 5:0 nugalėjo Ekvadoro boksininką Keviną Mosquerą. Ketvirtfinalyje E. Skurdelis taškais 4:1 įveikė ringo šeimininką ispaną Jose Enrique Florentiną. Pusfinalyje lietuvis pentadienį kovos su Danijai atstovaujančiu Nikolajumi Terteryanu.

Svorio kategorijos iki 69 kg ketvirtfinalyje Saimonas Banys po atkaklios kovos taškais 3:2 įveikė Hugo Micallefą iš Monako. Pusfinalyje Lietuvos čempionas pirštines surems su 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyviu Youba Nidaye Sissokho. Ispanas yra 2015 m. Europos čempionato prizininkas. Čempionato pusfinalyje Y. Sissokho pralaimėjo Europos čempionu tapusiam Eimantui Stanioniui.

Į pusfinalį pateko ir Vytautas Balsys. Svorio kategorijoje iki 75 kg ketvirtfinalyje V. Balsys taškais 3:2 nugalėjo prancūzą Cheikhmarą Kona. Pusfinalyje Lietuvos čempiono varžovu bus turnyro šeimininkas Miguelis Cuadrado. 2019 m. Europos žaidynėse Minske ispanas užėmė 5 vietą.

Svorio kategorijos iki 91 kg Tadas Tamašauskas užtikrintai 4:1 nugalėjo Maroko atstovą Younesą Baalla. Olimpinį Afrikos zonos atrankos turnyrą laimėjusį ir kelialapį į Tokiją jau turintį Y. Baalla lietuvis įveikė jau antrą kartą. Prieš T. Tamašauską marokietis neatsilaikė ir 2019 m. pasaulio čempionate. Olimpinius atrankos turnyrus organizuojančios specialios Tarptautinio olimpinio komiteto sudarytos komisijos „Boxing Task Force“ (BTF) sudarytame reitinge Y. Balla užima 3 vieta, T. Tamašauskas yra 36-as. Pusfinalyje Lietuvos čempionas susitiks BTF reitingo lyderiu, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vicečempionu ir 2017 m. pasaulio čempionato prizininku kazachu Vasilijumi Levitu.

Į turnyro Ispanijoje pusfinalį burtų dėka pateko Jonas Jazevičius. Svorio kategorijos virš 91 kg pusfinalyje Lietuvos čempionas kovos su Indijos boksininku Kumaru Satishu. Ketvirtfinalyje indas vieningu teisėjų sprendimu 5:0 įveikė daną Morteną Givskovą, kurį gruodžio mėnesį tarpvalstybiniame Lietuvos ir Danijos rinktinių susitikime buvo nugalėjęs ir J. Jazevičius.

Moterų varžybų pusfinalyje kovos Gabrielė Stonkutė. Europos jaunimo čempionė svorio kategorijos iki 75 kg pusfinalyje susitiks su pasaulio suaugusiųjų čempionato prizininke amerikiete Naomi Graham. Pirmoje kovoje G. Stonkutė nugalėjo ispanę Patriciją Cabrerą Martin.

Kitiems Lietuvos boksininkas nepavyko įveikti ketvirtfinalio barjero.

Svorio kategorijoje iki 63 kg Modestas Žmuidina taškais 0:5 pralaimėjo amerikiečiui Josephui Sheehy. Svorio kategorijoje iki 81 kg Robertas Liorančas 0:5 pralaimėjo prancūzui Rafaeliui Monny, o Paulius Zujevas 0:5 nusileido Mohamedui Assaghirui iš Maroko. Svorio kategorijoje virš 91 kg Algirdas Baniulis 0:5 turėjo pripažinti kazacho Nurlano Saparbajaus pranašumą.

35 kartą organizuojamame turnyre kovas pradėjo 127 boksininkai ir boksininkės iš 17 valstybių: Belgijos, Čilės, Danijos, Ekvadoro, Prancūzijos, Indijos, Italijos, Kazachstano, Lietuvos, Monako, Maroko, Panamos, Puerto Riko, Rumunijos, Rusijos, Ispanijos ir JAV. Turnyro nugalėtojai aštuoniose vyrų ir septyniose moterų svorio kategorijose paaiškės šeštadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)