Antroji lietuvaitė Kortryna Vitkūnaitė tarp 100 klasifikuotų dalyvių liko 86-a – 27 min. 01,7 sek. (2 baudos ratai).

Moterų sprinto rungties nugalėtoja tapo be klaidų šaudžiusi ukrainietė Irina Varvinec (22:03,9; 0), aplenkusi prancūzę Anais Chevalier (22:12,3; 1) bei taikliai šaudžiusią rusę Anną Ščerbininą (22:25,1; 0).

IBU taurės moterų varžybų lyderių rikiuotėje vienintelė Lietuvos atstovė Natalija Kočergina bendrojoje įskaitoje su 30 taškų užima 35-ą vietą.

R. Suslavičius – geriausias tarp vyrų

Vyrų 10 km sprinto rungtyje sėkmingiausiai iš trijų Lietuvos atstovų pasirodė Rokas Suslavičius, kuris, nors šaudė be klaidų, distancijoje sugaišo 28 minutes 19,5 sekundės ir užėmė 66-ą vietą.

113-as finiše tarp 136 klasifikuotų dalyvių buvo kitas Lietuvos atstovas Deividas Demkovas (31:32,2; 4 baudos ratai), o Artiomas Serdiukovas (14:46,30; 0) kartu su Kazachstano sportininku Aleksandru Travnikovu nebaigė distancijos.

Vyrų sprinto rungties nugalėtoju tapo rusas Antonas Babikovas (25:10,8; 1), aplenkęs norvegą Alexanderį Osą (25:25,9; 2) ir tautietį Matvejų Jelisijevą (25:26,9 (3).

IBU taurės vyrų varžybų lyderių rikiuotėje vienintelis Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis su 14 taškų užima 45-ą vietą.