Lenktynes laimėjo kartą šaudykloje suklydęs prancūzas Martinas Fourcade'as - 23 min. 48 sek.

Antrąją vietą užėmė be klaidų šaudęs rusas Antonas Šipulinas (+1,6 sek.), o trečiąją - vieną baudos ratą turėjęs įveikti norvegas Emilis Hegle Svendsenas, (+6,4 sek.).

Latvis Andrejus Rastorgujevas (+16,3 sek.; 1 baudos ratas) užėmė šeštąją poziciją.

26-erių metų lietuvis Tomas Kaukėnas (+2.17,7; 3) užėmė 67-ąją vietą, 25-erių metų Karolis Dombrovskis (+2.53,9; 1) - 84-ąją, o 24-erių metų Vytautas Strolia (+3.03,2; 3) - 88-ąją.

Lenktynėse dalyvavo 101 biatlonininkas.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po šešerių lenktynių pirmauja 348 taškus turintis M. Fourcade'as. Antrąją vietą užima norvegas Johannesas Thingnesas Boe, 236 tšk., o trečiąją - A. Šipulinas (227 tšk.).