Vėl kukliomis pozicijomis tenkinosi Lietuvos atstovai – du baudos ratus sukęs Karolis Dombrovskis užėmė 72-ą vietą, kartą šaudykloje suklydęs Rokas Suslavičius – 73-ą, o trissyk nepataikęs Šarūnas Jukna liko 117-as tarp 131-o sprinto lenktynes baigusio (startavo 133) sportininko.

Pirmąją pergalę sezone iškovojo ir lyderio poziciją bendroje įskaitoje sustiprino rusas Aleksejus Slepovas, kuriam nesukliudė ir du baudos ratai. Jis nuotolį įveikė per 28 minutes 18,0 sekundžių ir finiše 12,8 sekundės aplenkė be klaidų šaudžiusį ir antroje vietoje likusį norvegą Larsą Helgę Birkelandą.

Trečias penktadienį liko rusas Matvejus Jelisejevas, tėvynainiui pralaimėjęs 15,3 sekundės.

1. Aleksej Slepov (Rusija)   28 min. 18,0 sek. (2 baudos ratai)
2. Lars Helge Birkeland (Norvegija) atsiliko 12,8 sek. (0)
3. Matvej Jelisejev (Rusija) 15,3 (1)
4. Christoph Stephan (Vokietija) 28,6 (1)

Bendroje IBU taurės varžybų sezono įskaitoje
(2 tšk.) tarp 121-o įskaitinius taškus pelniusio dalyvio iš 107-os vietos nukrito į 115-ą (po 8 rungčių).