Geriausiai sekėsi dvivietę baidarę irklavusiems Ričardui Nekrošiui bei Andrejui Olijnikui, kurie finale sugaišo 3 minutes 33,558 sekundės ir, aplenkę tris įgulas, liko šeštoje vietoje. Lietuvos pora nuo čempionais tapusių lenkų Pawelo Szandracho ir Mariuszo Kujawskio (3:28,473) atsiliko 5,085 sekundės.

Sidabras šioje rungtyje atiteko rusams Vitalijui Jurčenkai ir Vasilijui Pogrebanui (3:31,537), bronza - vengrams Matei Petrovicsui bei Gergely'ui Scaszarui (3:31,559).

Baidarininkas Mindaugas Maldonis (4:00,892) ir dvivietę kanoją irklavę Laimonas Smulkys bei Vytautas Vasiliauskas (4:41,852) 1000 m nuotolio finaluose tenkinosi devintosiomis pozicijomis.

Plaukikai neįveikė kvalifikacinių varžybų barjero

Rusijoje vykstančiose vasaros universiados plaukimo varžybose nė vienam iš trijų lietuvių sekmadienį nepavyko įveikti kvalifikacinių varžybų barjero.

Geriausiai sekėsi Giedriui Titeniui, kuris 50 m krūtine nuplaukė per 28,57 sekundės ir buvo aštuntas aštuntajame atrankos plaukime bei 22-as bendroje įskaitoje. Iki išsvajoto šešioliktuko jam pritrūko 0,18 sekundės.

Kitas šioje rungtynes kvalifikacinėse varžybose startavęs Lietuvos plaukikas Vaidotas Blažys penktajame plaukime sugaišo 28,61 sekundės ir buvo ketvirtas, o bendroje įskaitoje liko 25-as tarp 60-ties atrankos dalyvių.

Greičiausiai 50 m krūtine kvalifikacijoje plaukė Giulio Andrea Zorzis (27,72 sek.) iš Pietų Afrikos, italas Andrea Toniato (27,77 sek.) bei rusas Vladimiras Morozovas (27,85 sek.).

Trečiasis sekmadienį startavęs Lietuvos atletas Ramūnas Paknys 200 m nuotolyje nugara sugaišo 2 minutes 10,03 sekundės ir finišavo trečias antrajame plaukime, o bendroje įskaitoje liko tik 33-as tarp 40-ties atrankos dalyvių.

Greičiausi kvalifikacijoje šioje rungtyje buvo amerikietis Johnas Congeras (1:58,87) bei japonai Yuki Shirai (1:59,50) ir Hayate Matsubara (1:59,62).