Vyrų vienetų varžybų finale P. Bartušis 21:11, 21:13 nugalėjo klaipėdietį Igną Rezniką (treneris D. Narvilas).

Kovoje dėl trečiosios vietos Kazimieras Dauskurtas 17:21, 21:14, 21:19 įveikė Tomą Vaškevičių.

Moterų vienetų varžybų finale V. Fomkinaitė (Kaunas, treneris J. Špelveris) 21:10, 21:13 pranoko klaipėdietę Gerdą Voitechovskają (treneris D. Narvilas), o mače dėl trečiosios vietos Samanta Golubickaitė (Ignalina, treneris F. Juchnevičius) 21:10, 22:20 nugalėjo vilnietę Vitaliją Movšovič (treneris G. Plavinas).

Vyrų dvejetų varžybose triumfavo Povilas Bartušis ir Kazimieras Dauskurtas (Kęstučio Navicko badmintono akademija), moterų dvejetų grupėje geriausios buvo V. Fomkinaitė ir Ieva Sndžikaitė (Kaunas, treneris J. Špelveris), o mišrių dvejetų čempionato auksą iškovojo kauniečiai Markas Šamesas ir V. Fomkinaitė (treneris J. Špelveris).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)