Pergalingą įvartį ukrainietis Pavlo Padakinas įmušė likus 2 sekundėms iki pratęsimo pabaigos (64:58), tuo sužlugdęs mūsiškiams galimybę pabandyti iškovoti į bilietą į aukštesnį divizioną baudinių serijoje.

Lietuvos rinktinei įvarčius pelnė Pijus Rulevičius (21:16) ir Aimas Fiščevas (33:46).

Varžovų pasižymėjo Vladimiras Romanenka (08:12) ir Ruslanas Romašenka (35:20).

Kitose rungtynėse Vengrija įveikė Ispaniją 7:1 (3:0, 2:1, 2:0) ir užėmė turnyre trečią vietą, o Olandija laimėjo prieš Pietų Korėją po baudinių serijos 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) ir pasiuntė priešininkus į žemesnį divizioną.

Lietuvos rinktinė šiame pasaulio čempionate pralaimėjo Vengrijai 1:2, nugalėjo Olandiją 6:2, Pietų Korėją - 2:0 ir Ispaniją - 8:4.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas įvarčiai, taškai):

1Ukraina53200+1424:1013
2Lietuva53020+819:1111
3Vengrija52102+924:158
4Ispanija52003-814:226
5Olandija51103-149:235
6P.Korėja50023-99:182

Grupės nugalėtoja Ukraina iškovos vienintelį kelialapį į I divizioną, o paskutinę vietą užėmusi Pietų Korėjos komanda iškrito į II diviziono B grupę.

Vietoj jos į šį lygmenį atkeliavo Rumunija ir II A divizione kitąmet bus lietuvių varžovė.