4. Pierre Rolland (Prancūzija) - 28
5. Maxime Bouet (Prancūzija) - 32
...
27. Gediminas Bagdonas (Lietuva) - 1:09

Sekmadienį penkto etapo pirmoje (82 km) dalyje G. Badgonas buvo 21-as, distanciją baigęs kartu su nugalėtoju prancūzu Stephane'u Poulhiesu (1 val. 40 min. 35 sek.).

Antrą (9,7 km atskiras startas) baigiamo etapo dalį laimėjo J. Coppelis (14:25), o G. Bagdonas finišavo 29-as (+1 min. 09 sek.).

Lenktynių Katare pirmą etapą A.Kruopis baigė 35-as

Sekmadienį Katare startavusiose daugiadienėse „Tour of Qatar“ dviratininkų lenktynėse 35-ą vietą pirmame etape užėmė „GreenEdge Cycling Team“ ekipai atstovaujantis Aidis Kruopis.

142,5 km distanciją Lietuvos dviratininkas įveikė kartu su pirmo etapo nugalėtoju belgu Tomu Boonenu, kuris finiše akimirka aplenkė britą Adamą Blythe'ą ir slovaką Peterį Saganą.

Lenktynių Katare rezultatai:

1. Tom Boonen (Belgija) 3 val. 11 min. 32 sek.
...
126. Wei Kei Chang (Taivanis) atsiliko 12 min. 38 sek.

I.Konovalovas užėmė 77-ą vietą

Ispanijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Trofeo Palma“ 77-ą vietą užėmė „Movistar“ komandos narys Ignatas Konovalovas. Lietuvos dviratininkas 116 km distancijos finiše 8 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui britui Andrew Fennui.