Jaunimo (iki 23 metų) čempionate dviviete kanoje startavę R.Labuckas ir T.Gadeikis 1000 m distancijos pusfinalyje nusileido tik Čekijos duetui pateko į finalą.

Jaunimo pirmenybėse pusfinalyje vienviete kanoja startavęs Jevgenijus Miasniakinas buvo penktas ir į finalą nepateko, o dvivietę baidarę irklavę Andrejus Radzevičius ir Justas Vaičiulis pusfinalyje buvo šešti ir taip pat liko už finalo ribos.

Arčiausiai finalo buvo vienvietę baidarę Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato pusfinalyje irklavęs Vitalijus Seja. Jis pusfinalyje liko šeštas, o iki finalo jam pritrūko tik 5,1 sekundės.

Nepasisekė ir kanojininkui Andrejui Šikšnianui, kuris pusfinalyje liko paskutinis - devintas.