Šeštadienį Lietuvos ledo ritulininkės stojo į lemiamą pusfinalio akistatą su „HS Riga“ ledo ritulininkėmis iš Latvijos.

Elektrėnuose vykusiose rungtynėse mūsų šalies atstovėms teko vytis varžoves, tačiau galiausiai rezultatą jos išlygino, o nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos, kurioje triumfavo ir pergalę 3:2 iškovojo Lietuvos atstovės.

Šiose rungtynėse „HS Riga“ pirmajame kėlinyje buvo sugebėjusios įgyti dviejų įvarčių persvarą, bet antrosios rungtynių atkarpos metu tiksli buvo Klara Miuller, o trečiajame kėlinyje pelnytas Marijos Kukanovos įvartis leido lietuvėms pratęsti akistatą, kurios nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos.

Jos metu tikslūs M. Kukanovos ir Vaivos Rastenytės metimai lėmė lietuvių triumfą bei žygį į finalą.

Baltijos moterų ledo ritulio lygos finale lietuvių laukia „Laima“ ledo ritulininkės.

Serija startuos kovo 15 d. Rygoje, o kovo 18 dieną tarpusavio dvikova bus žaidžiama Elektrėnuose. Jei prireiktų lemiamų serijos iki dviejų pergalių rungtynių, jos būtų žaidžiamos kovo 19 d. Latvijoje.