Švedijoje vykstančio pirmojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 7,4 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė-Bricė užėmė 73-ią vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi prancūzė Mari Doren Aber (Marie Dorin Habert) – 20 min. 9,7 sek.

Antrą vietą užėmė suomė Kaisa Mekereinen (Kaisa Makarainen, +11,4 sek.; 1 baudos ratas), o trečiąją – čekė Gabriela Koukalova (+19,9 sek.; 0).

32-ejų metų D. Rasimovičiūtė-Bricė, kuriai teko įveikti tris baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 59,5 sek.

31-erių metų Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (+3.42,5; 4) užėmė 95-ą vietą, o 25-erių metų Natalija Paulauskaitė (+5.10,3; 4) aplenkė vieną varžovę ir liko 102-a.

Tuo metu vyrų 10 km sprinto lenktynėse Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 53-ią vietą. Jas laimėjo be klaidų šaudęs prancūzas Martinas Fourcade'as – 23 min. 31,9 sek.

Antrą vietą užėmė švedas Fredrikas Lindstroemas (+41,5 sek.; 0), o trečiąją – vokietis Arndas Peifferis (+43,6 sek.; 0).

26-erių metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti vieną baudos ratą, nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 18,3 sek.

25-erių metų Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis (+3.02,0; 2) užėmė 81-ą vietą, o 25-erių metų Vytautas Strolia (+3.27,4; 2) – 88-ą.