Rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo lietuvės, pirmavusios 4:2. Gan greitai abiejų ekipų žaidimas išsilygino, o pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet dvi lietuvių žaidėjos susilaukė 2 min. pašalinimų, varžovės jau pirmavo 13:18.

Po pertraukos lietuvėms nepavyko rasti priešnuodžių sėkmingam čekių žaidimui. Šeimininkės vis dažniau atakavo lietuvių vartus, o Gintarės Rašimienės auklėtinėms sunkiai sekėsi suregzti tikslias atakas. Lietuvėms teko pripažinti čekių pranašumą 25:37 (13:18).

Lietuvių gretose rezultatyviausiai žaidė Emilė Aglinskaitė, pelniusi 5 įvarčius. Po 4 taiklius metimus mūsiškėms pridėjo Brigita Ivanauskaitė ir Gerda Trušytė.

Geriausiai varžovių ekipoje žaidė Veronika Galuškova, kurios sąskaitoje 7 įvarčiai. 6 taikliais metimais pasižymėjo Sara Kovarova.

Paskutines atrankos grupės rungtynes lietuvės žais sekmadienį prieš Vokietijos merginų rinktinę.