74 atrankos varžybų dalyvės rungėsi keturkovėje - plaukimo, fechtavimo, bėgimo ir šaudymo rungtyse.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Karolinai Gužauskaitei, kuri surinko 942 taškus ir užėmė 41 vietą. Emilija Serapinaitė (855 taškai) liko 63-ia, o Ieva Serapinaitė (820) - 64-ta.

J. Kinderis: prieš pirmą etapą įtampos visada būna

Akapulko mieste Meksikoje ketvirtadienį prasideda Pasaulio taurės I etapo vyrų atrankos varžybos. Tarp dalyvių bus vienas lietuvis - 2013 metų pasaulio čempionas ir reitingo lyderis Justinas Kinderis.

26-erių metų sportininkas teigia, kad prieš pirmąjį oficialių sezono startą visada truputį jaudinasi.

„Prieš pirmąjį pasaulio taurės etapą visada būna daugiau įtampos. Susirenka dauguma geriausių penkiakovininkų, yra savotiška nežinia, neaišku, kas kiek patobulėjo, todėl visiems įdomu įvertinti savo galimybes“, - sakė sportininkas.

Vasario pradžioje J. Kinderis dalyvavo tarptautinėse varžybose Vengrijoje ir užėmė 3 vietą.

„Sunku palyginti savo sportinę formą su vasario pradžia. Fizinė forma gal ir geresnė, bet techninės rungtys yra nenuspėjamos, jose lemia kiti dalykai. Be to, dažnai būna, kad techninės rungtys nukenčia, kai pagerėja fizinė forma, todėl visada stengiuosi rasti balansą“, - teigė pasaulio čempionas.

2013-ųjų rezultatai įpareigoja lietuvį stengtis vėl būti tarp lyderių visose varžybose, tačiau J. Kinderis stengiasi apie tai galvoti kuo mažiau.

„Kaip jau minėjau anksčiau, stengiuosi neapsikrauti tikslais. Tai padeda psichologiškai geriau jaustis“, - tvirtino sportininkas.

Vis dėlto J. Kinderis supranta, kad kartelė yra pakelta aukštai ir jis turi demonstruoti atitinkamus rezultatus. Pirmasis sezono tikslas - iškovoti vietą pasaulio taurės varžybų finale, kuris birželio mėnesį vyks JAV.

„Pasaulio taurės etapai yra daugiau pasirengimas Europos ir pasaulio čempionatams. Visų kozirių šiose varžybose nenaudoju, pasilieku rezervų pagrindinėms vasaros varžyboms, - aiškino J. Kinderis. - Į antrąjį pasaulio taurės etapą, kuris vyks Egipte, nevyksiu. Vėliau tikriausiai keliausiu į Kiniją ir, be abejo, Vengriją. Jei pavyktų labai gerai pasirodyti Meksikoje, gal praleisčiau ir etapą Kinijoje, nes per du etapus surinktų taškų užtektų patekti į taurės varžybų finalą“.

G. Venčkauskaitė nesportuos mėnesį

Atlikus medicininius tyrimus paaiškėjo, kad Gintarės Venčkauskaitės patirta trauma nėra labai sunki, tačiau sportininkės koja vis dėlto buvo patalpinta į įtvarą.

Medikų teigimu, 21-erių metų G. Venčkauskaitė pilna jėga treniruotis galės po mėnesio.

Priminsime, kad 34-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti sportininkė turėjo dalyvauti dabar Meksikoje vykstančiame pasaulio taurės pirmajame etape. Deja, prieš kelionę G. Venčkauskaitė bėgimo treniruotėje patyrė traumą.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės