Šiais metais spėjusi sėkmingai pasižymėti jau ir suaugusių varžybose, Lietuvos sportininkė triumfavo jaunimo merginų bikinio fitneso grupėje.

„Ne medalio spalva mus padaro čempionais, o tai, kiek toli esame pasiruošę nukeliauti dėl savo svajonių. Štai čia mano galutinė stotelė, su pasaulio jaunimo čempionės titulu rankose.

Du sezonai iš eilės, vieneri nuostabūs metai asmeninių pergalių, neįkainojamos patirties ir šiandien aš galiu drąsiai pripažinti, kad įgyvendinau visus savo lūkesčius. Džiaugiuosi, kad esu čia, nes būtent tokios akimirkos yra aukso vertės“, – po pergalės Ispanijoje savo feisbuko profilyje rašė atletė.

Ten pat vykusiame IFBB pasaulio veteranų čempionate abi Lietuvos atstovė liko už pirmojo dešimtuko ribų.

40-44 metų amžiaus grupės moterų kūno fitneso varžybose 11-ąją vietą užėmė Martyna Binderytė, o 35-39 metų amžiaus grupės moterų bikinio fitneso grupėje 14-a liko Rasa Selemonavičiūtė.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.