42 km 195 m distanciją Lietuvos atstovė įveikė per 5 val. 3 min. 32 sek. Antrą vietą užėmė Australijos atstovė Natalie Arnold (6:15.14), trečią – Indijos bėgikė Gurmeet Soni Bhalla (6:55.46 val.).

Kitas šiame maratone dalyvavęs Lietuvos atstovas Algirdas Puišys vyrų grupėje užėmė dešimtą poziciją, finišavęs kartu su savo žmona tuo pačiu metu (5:03.32 val.).

Tarp vyrų triumfavo Lenkijos atstovas Piotras Suchenia (3:49.18). Antrąją vietą užėmė australas Isaacas Thyeris (4:19.00), o trečiąją – austras Alexanderis Rudigeris (4:31.57).

Organizatorių teigimu, nuspėti laimėtojo laiką yra sudėtinga, kadangi kasmet labai skiriasi oro sąlygos. Remiantis orų prognozių portalais, šiemet varžybų metu temperatūra siekė beveik 20 laipsnių šalčio.

Pirmasis Antarktidos maratonas įvyko 2005 metais.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.