Vyrų 100 metrų bėgimo rungtyje startavo Rytis Sakalauskas. Lietuvis distanciją įveikė per 10,29 sekundės, pagerino asmeninį sezono rekordą ir užėmė trečią vietą. Tiesa, vėjo stiprumas šiek tiek viršijo leistiną normą (+3m/s). Nugalėtoju tapo ukrainietis Serhijus Smelykas (10,20 sek.), aplenkęs tautietį Ihorį Bodrovą (10,28 sek.).

Moterų 800 metrų distancijoje jėgas išmėgino Eglė Balčiūnaitė. Pekino olimpinių žaidynių dalyvė finišavo per 2 minutes ir 2,47 sekundės bei tarp 12 dalyvių liko ketvirta. Lietuvė nusileido trims rusėms: olimpinei čempionei Marijai Savinovai (2 min ir 0,67 sek.), Svetlanai Podosionovai (2 min ir 1,93 sek.) ir Ayvikai Malanovai (2 min ir 2,45 sek.).

Šveicarijoje Agnė Šerkšnienė pagerino asmeninį rekordą

Pergalių seriją Šveicarijoje vykstančiose „Swiss Meeting Bonus-Track“ varžybose tęsia Agnė Šerkšnienė. Šeštadienį 200 metrų distancijoje triumfavusi lengvaatletė, šiandien nepralenkiama buvo perpus trumpesnėje. 100 metrų atrankos varžybose A.Šerkšnienė atbėgo per 11,69 sekundes ir pagerino asmeninį rekordą, kurį pakartojo ir varžybų finale. Sportininkė užtikrintai finišavo pirma, antrą vietą užėmusią šveicarę Michelle Cueni aplenkusi 0,25 sekundėmis.

Vyrų 100 metrų bėgimo rungtyje bėgęs Kostas Skrabulis liko trečias (10,68 sek.). Atrankos varžybose lietuvis bėgo kiek greičiau – per 10,67 sekundes.