Pirmomis rungtynių akimirkomis greitą ataką surengė aikštės šeimininkai, tačiau tiksliai sužaidus Lietuvos ekipos vartininkui Vladislavui Kuzminui, „Baltica“ perėmė ritulį ir jau 4-ą minutę išsiveržė į priekį.

Po L. Rimjanio perdavimo, įvartį pelnė puolėjas Valteris Freijis (1:0). Dar po poros minučių „Balticos“ žaidėjas Konstantinas Isajevas (R. Zonenbergas) padidino pranašumą (2:0).

8-ą minutę rusas Olegas Chromovas skirtumą sušvelnino (1:2). Kėlinio viduryje už šiurkštumą iš aikštės 2 min. buvo pašalintas L. Mazuras-Mago ir tai suteikė varžovams galimybę išlyginti rezultatą - įvartį pelnė Pavelas Ždachinas (2:2).

Antras kėlinys prasidėjo nesėkminga „Tveriči“ ekipos ataka, tad Lietuvos atstovai puolė į kontrataką ir po Aimo Fiščevo perdavimo, ritulį į rusų vartus pasiuntė Vladislavas Nikulinas (3:2). Po įvarčio rungtynių tempas sulėtėjo. Antrame kėlinyje varžovai apsikeitė daugybe pavojingų atakų, tačiau rezultatas nepasikeitė, puikiai žaidė abiejų komandų vartininkai.

Trečio kėlinio pradžioje rezultatą išlygino „Tveriči“ puolėjas Valerijus Trusovas (3:3). 49-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje „Balticos“ puolėjas L. Mazuras-Mago (V. Freijiss, L. Rimjanis) vėl persvėrė rezultatą (4:3). Lietuvos klubas ir toliau atakavo varžovus vartus, kol 56-ą minutę galutinį tašką rungtynėse padėjo „Balticos“ žaidėjas J. Zieminis (R. Upeniekas, D. Nomanovas).

Vilniaus klubas šventė šeštą pergalę vienuoliktose MHL B grupės Vakarų konferencijos Šiaurės-Vakarų diviziono rungtynėse. Divizione pirmauja „Zelenograd“ (30 tšk.) klubas, lenkiantis Krasnodaro „Berkuty Kubani“ (29 tšk.) ir Jaroslavlio „Loko-Junior“ (24 tšk.) komandas (visos Rusija).