Pastaruoju metu Lietuvoje netyla diskusija, kas yra naujas Lietuvos ledo ritulio centras. Būtent šios dvi ekipos ir atstovauja naujos kartos šalies sporto šakai ir dviejų ledo ritulio mokyklų jaunimas susitiko šalies čempionate. Tai buvo pirma klubų dvikova šalies istorijoje suaugusiųjų čempionate.

Pastaruoju metu į lyderių laurus jaunimo ledo ritulyje besitaikantis „Geležinis vilkas“ geriau pradėjo rungtynes ir po Aleksandro Nikitčenkos (02:33) ir Dominyko Bisturio (12:26, dauguma) įvarčių pirmavo 2:0.

Egidijus Binkulis (13:11) atsakė įvarčiu, tačiau Rokas Bazys (13:18) vėl padidino vilniečių pranašumą. Elektrėniškis Vainius Jankauskas (13:54) vėl sušvelnino skirtumą iki minimumo, o Artiomas Sidorovas (19:50) vilniečiams sugrąžino dviejų įvarčių persvarą.

Įvarčių lenktynės tęsėsi ir antrame kėlinyje. Mantas Stepanavičius (22:36) ir Eimantas Steponavičius (24:47) išlygino rezultatą antro kėlinio pradžioje ir intriga sugrįžo.

Edvinas Stankevičius (35:06) vėl išvedė „Geležinį vilką“ į priekį, E. Binkulis (35:51, dauguma) rezultatą išlygino.

Vilniečiai vėl rado jėgų perlaužti eigą savo naudai, kai A. Nikitčenka (36:04) ir D. Bisturys (37:06, dauguma) pelnė du įvarčius ir išvedė į priekį komandą 7:5.

Svarbų įvartį trečio kėlinio pradžioje daugumoje pelnė Rokas Bazys (42:26) ir vilniečiai atitrūko 8:5.

Evaldas Gudonis sušvelnino rezultatą (57:03), tačiau lemiamam spurtui jėgų nebeliko.

Tai buvo pirma Vilniaus klubo pergalė čempionate. Elektrėnų ekipa ir toliau lieka be taškų.

„Buvome pranašesni už varžovus, tačiau trūko nusiteikimo. Jaunimas galvojo, kad kepurėmis užmėtys varžovus, tačiau reikėjo kovoti. Elektrėnų komandoje nemažai žaidėjų neturi nė 16 metų, tad per daug pasitikėta savo jėgomis, jog lengvai juos įveiksime“, - po dvikovos sakė nugalėtojų treneris Andrius Jadkkauskas.

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienio vakarą Kaune, kur ledo arenoje susitiks vietos „Baltų ainiai“ ir Elektrėnų „Energija“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):