Kietose rungtynėse rokiškėnai naudojosi varžovų klaidomis. Iš pradžių patyręs S. Limontas (06:40, Darius Janušonis) išnaudojo dvigubą kiekybinę persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino nuo gynėjų vienas prieš vartininką pabėgęs P. Kareckas (22:33, Tomas Jasinevičius, S. Limontas).

Netrukus P. Kareckas laiku kyštelėjo lazdą ir po rikošeto pelnė dar vieną įvartį (24:38, S. Limontas, D. Janušonis).

Tik tuomet gausiai žiūrovų palaikomi ir naujomis aprangomis pasipuošę kauniečiai sušvelnino skirtumą, o pasižymėjo Ulfas Oscaras Williamas Sollinas (26:34, Donatas Vaicikauskas).

Tačiau netrukus grubiai gynyboje suklydę kauniečiai žaisdami daugumoje paliko „sušaudymui“ savo vartininką Luką Jakšį – ketvirtąjį „Rokiškio“ įvartį pelnė D. Janušonis (P. Kareckas, S. Limontas).

„Tigrai“ po šio įvarčio pakeitė vartininką ir vartų ginti stojo Domantas Butkus.

Trečiojo kėlinio pradžioje lygioje vietoje krito kauniečių gynėjas Žygimantas Girdžius ir P. Kareckas pelnė trečiąjį įvartį rungtynėse (40:30, S. Limontas).

Paskutinįjį rungtynių įvartį P. Kareckas pelnė kiek kuriozinėje situacijoje, kai nuo borto už vartų atšokęs ritulys atskriejo prie žaidėjo, ir puolėjas stipriu smūgiu pergudravo „Tigrų“ vartininką.

„Tigrai“ buvo aktyvesni prie varžovų vartų ir metė į juos 34 kartus, „Rokiškis“ turėjo 29 bandymus.

Tačiau „Tigrų“ vartininkai atrėmė tik 79,31 procentą visų varžovų metimų, o pagirtinai žaidęs rokiškėnas Simas Baltrūnas atrėmė net 97,06 procento visų metimų.

Kitos čempionato rungtynės įvyks antradienį Elektrėnuose, kur „Juodupė“ šeimininkų teisėmis priims Vilniaus „Geležinį vilką“.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):