Trečiąją pergalę iš eilės pirmenybėse iškovojo vienvaldė penkių ekipų A grupės turnyro lyderė čempionės titulą ginanti Rusijos rinktinė, net 14:0 (1:0, 6:0, 7:0) sutriuškinusi trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusią Latvijos ekipą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Rusija3300020:19
2.Švedija2110013:75
3.Slovakija210014:43
4.Šveicarija200113:71
5.Latvija300035:260

Trečiąją pergalę iškovojo ir B grupės turnyro lyderiai planetos vicečempionai bei pirmenybių šeimininkai jaunieji Kanados ledo ritulininkai, 10:2 (4:0, 3:0, 3:2) sutriuškinę taip pat trečiąją nesėkmę patyrusius bendraamžius iš Danijos.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Kanada3300023:39
2.JAV2100112:73
3.Čekija210017:53
4.Suomija210015:93
5.Danija300035:280

Grupių nugalėtojos iš karto pateks į pusfinalį, o antrą bei trečią vietas grupėse užėmusios rinktinės kovą dėl medalių pradės nuo ketvirtfinalio etapo.

Ketvirtoje ir penktoje vietoje likusios ekipos toliau tęs kovą dėl išlikimo elito grupėje.