Keturiskart pasaulio čempionas iš Lietuvos trečios atrankos grupės varžybose antradienį laimėjo rąsto kėlimo rungtį ir, su 22 taškais užėmęs pirmą vietą, iškart pateko į finalą.

Po penkių rungčių antrą-trečią vietas užėmę amerikietis Robertas Oberstas (22 tšk.) ir britas Luke'as Stoltmanas (17,5 tšk.) varžėsi akmenų sukėlimo rungtyje dėl antro kelialapio į finalą.

Šioje rungtyje geriau sekėsi R. Oberstui.

Pirmoje atrankos grupėje lietuvis Marius Lalas rąsto kėlimo rungtyje buvo ketvirtas, o po penkių rungčių su 19,5 taško rikiavosi antras.

Akmenų sukėlimo rungtyje jam teko varžytis su slovėnu Matjažu Belšaku.

Deja, šioje rungtyje pranašesnis buvo slovėnas, kuris ir pelnė bilietą į finalą.

Grupės nugalėtoju po penkių rungčių tapo islandas Hafthoras Bjornssonas (23 tšk.).

Pasaulio galiūnų čempionate dalyvauja 30 stipruolių, suskirstytų į penkias grupes.

Į finalą, kuris vyks gegužės 5-6 dienomis, pateko po du kiekvienos grupės sportininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)