Absoliučiai greičiausios jachtos įskaitoje nugalėjo ir vieną iš dviejų pereinamųjų Kuršių marių regatos įsteigtų nugalėtojų taurių laimėjo kapitono Raimondo Šiugždinio vadovaujama jachta „ARABELA“.

Ji daugiau nei 260 jūrmylių ilgio regatos distancijoje sugaišo 28 val. 37 min. 6 sek.

Greičiausios pagal perskaičiuotą laiką jachtos įskaitoje nugalėjo dalyviai iš Estijos. Kapitono Marto Tammo vadovaujama jachta „KATARINE JEE“ distancijoje sugaišo 27 val. 41 min. 35 sek. ir iškovojo nugalėtojų taurę.

Galutiniai grupių nugalėtojai: 0 grupė – „ARABELA“ kapitonas Raimondas Šiugždinis, I grupė - „JIGY JIGY–SOMI“, kapitonas Šarūnas Sodeika, II grupė - „BARAKA“, kapitonas Rimantas Stropus, III grupė - „SUOMINIS“, kapitonas Edmundas Gylys, IV grupė - „VASARA“, kapitonas Vilius Roškus, V grupė - „TANGO“, kapitonas Aidas Narbutas, VI grupė - „VERDENĖ“, kapitonas Gražvydas Lukoševičius, VII grupė - „PHOENIX“, kapitonas Ričardas Malkevičius.

Šių metų Kuršių marių regatoje dalyvavo 53 jachtos ir daugiau nei 300 buriuotojų.

Regatos dalyviai, varžydamiesi penkiuose skirtingų distancijų etapuose, įveikė daugiau nei 260 jūrmylių atstumą.