Lietuvos slidininkas finiše daugiau nei beveik pusseptintos minutės pralaimėjo nugalėtoju tapusiam šveicarui Dario Colognai.

Etapo rezultatai:

1. Dario Cologna (Šveicarija) - 40 min. 12,4 sek.
63. Erko Jullinen (Estija) - 47:52,5

D. Cologna laimėjo ir 1,4 km sprinto rungtį, kurioje V. Strolia aplenkė tik australą Phillipą Bellinghamą ir finišavo 69-as.

Vyrų varžybų lyderių rikiuotė (po 21 rungties):

1. Dario Cologna (Šveicarija) - 1474 taškai
2. Petter Northug (Norvegija) - 1181
3. Marcus Hellner (Švedija) - 843
4. Aleksandr Legkov (Rusija) - 692
5. Maurice Manificat (Prancūzija) - 637

Moterų 10 km rungtyje klasikiniu stiliumi Ingrida Ardišauskaitė aplenkė tik danę Niviaq Berthelsen (37:39,0) ir finišavo 56-a (37:31,4). Nugalėjo lenkė Justyna Kowalczyk, aplenkusi sezono lyderę bendroje įskaitoje Marit Bjoergen bei pastarosios tautietę Theresę Johaug.

57. Niviaq Berthelsen (Danija) - 37:39,0

Lenkė J. Kowalczyk laimėjo ir 1,2 km moterų sprinto rungtį, kurioje I. Ardišauskaitė buvo 55-a, aplenkusi tą pačią danę N. Berthelsen.

Biatlono pasaulio taurės varžybų estafetėje Lietuvos atstovai finišavo 21-i

Sekmadienį vyrų estafete - 4 po 7,5 km - Italijoje baigėsi šeštas Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) planetos taurės varžybų etapas.

Lietuvos biatlonininkų kvartetas - Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis, Karolis Zlatkauskas ir Aleksandras Lavrinovičius - suko 2 baudos ratus ir išnaudojo 17 papildomų šovinių bei nuo varžybų favoritų atsiliko ratu, o tarp 24 komandų užėmė 21-ą vietą.

Be lietuvių, ratu buvo aplenktos Bulgarijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos, Serbijos bei Rumunijos komandos.

Vyrų estafetės varžybas laimėjo Prancūzijos rinktinė, aplnekusi Vokietijos bei Austrijos biatlonininkus.

1. Prancūzija (Jean Guillaume, Simon Fourcade, Alexis Boeuf, Martin Fourcade) 1 val. 12 min. 14,7 sek. (0 baudos ratų, 7 papildomi šūviai);
2. Vokietija (Michael Roesch, Andreas Birnbacher, Florian Graf, Arnd Peiffer) atsiliko 12,0 sek. (1, 9);
3. Austrija (Simon Eder, Tobias Eberhard, Daniel Mesotitsch, Dominik Landertinger) 41,7 (0, 9);
4. Rusija 45,3 (1, 12);
5. Švedija 1:02,6 (1, 11).

Pasaulio biatlono taurės varžybų estafetės bendroje įskaitoje Lietuvos vyrų kvartetas su 60 įskaitinių taškų užima 21-ą vietą.