Nugalėjo lenkė Justyna Kowalczyk, finale aplenkusi amerikietę Kikkan Randall bei vokietę Denisę Herrmann.

1. Justyna Kowalczyk (Lenkija) 3 min. 10,30 sek.
2. Kikkan Randall (JAV) atsiliko 1,69 sek.
3. Denise Herrmann (Vokietija) 2,90
4. Jevgenija Šapovalova (Rusija) 3,61
5. Celine Brun-Lie (Norvegija) 7,35

Vyrų 1,4 km sprinto rungtyje klasikiniu stiliumi Vytautas Strolia tarp 125 dalyvių užėmė 100-ąją vietą - 2 minutės 55,19 sekundės.

Finale triumfavo norvegas Eirikas Brandsdalis, antroji vieta fotofinišo pagalba atiteko rusui Antonui Gafarovui, o trečias finišavo švedas Teodoras Petersonas.

1. Eirik Brandsdal (Norvegija) 2:40,07
2. Anton Gafarov (Rusija) atsiliko 0,06 sek.
3. Teodor Peterson (Švedija) 1,01
4. Ola Vigen Hattestad (Norvegija) 3,06
5. Nikita Kriukov (Rusija) 4,17

Norvegijoje tęsiasi 2013-2014 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės antrasis varžybų etapas.

Vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse 64-ą vietą tarp 121 finišavusio dalyvio užėmė Karolis Zlatkauskas, kuris su šešiomis baudos minutėmis finiše 8 minutes bei 22,7 sekundės pralaimėjo nugalėtojui vokiečiui Benediktui Dollui.

Antrasis Lietuvos biatlonininkas - Rokas Suslavičius - šaudykloje suklydo 4 kartus, tenkinosi 94-a pozicija, o nuo nugalėtoju tapusio Vokietijos biatlonininko jį skyrė daugiau nei 12 minučių.

Antroji vieta šioje rungtyje atiteko kanadiečiui Brendanui Greenui, o trečias finiše buvo rusas Maksimas Čiudovas.

1. Benedikt Doll (Vokietija) 56 min. 14,1 sek. (1 baudos minutė)
2. Brendan Green (Kanada) atsiliko 1 min. 27,7 sek. (1)
3. Maksim Čiudov (Rusija) 1:32,5 (2)
4. Quentin Maillet (Prancūzija) 1:51,5 (2)
5. Vitalij Kilčickij (Ukraina) 1:53,0 (0)