Penkis kartus nepataikęs Adamas Mikelevičius liko 74-as, o 7 baudos ratus sukęs Artiomas Serdiukovas tenkinosi 77-a vietą tarp 78-ių finišavusių.

Čempionu tapo prancūzas Emilienas Jacquelinas, vos 4,5 sekundės aplenkęs sidabrą iškovojusį vokietį Larsą-Eriką Weicką bei 6,4 sekundės - trečioje pozicijoje likusį baltarusį Viktorą Kriuko.

1. Emilien Jacquelin (Prancūzija) - 21 min. 11,3 sek. (1 baudos ratas)
2. Lars-Erik Weick (Vokietija) - atsiliko 4,5 sek. (2)
3. Viktor Kriuko (Baltarusija) - 6,4 (2)
4. Florian Hollandt (Vokietija) - 11,2 (1)
5. Viktor Plitcev (Rusija) - 45,2 (2)
...
51. Evaldas Baltakys (Lietuva) - 3:15,6 (4)
...
58. Šarūnas Jukna (Lietuva) - 3:33,9 (4)
...
74. Adamas Mikelevičius (Lietuva) - 5:59,8 (5)
...
77. Artiomas Serdiukovas (Lietuva) - 7:28,3 (7)
78. Lachlan Cowie (D. Britanija) - 9:03,5 (7)

Dailiojo čiuožimo atstovė B.Meilūnaitė liko 26-a

Festivalyje 26-ą vietą merginų dailiojo čiuožimo varžybose užėmė Beatričė Meilūnaitė. Laisvoje programoje Lietuvos čiuožėja buvo 25-a. Tačiau bendroje įskaitoje surinkusi 78,45 balo B. Meilūnaitė liko 26-a ir aplenkė varžoves iš Vengrijos bei Bosnijos ir Hercegovinos.

Čempione tapo rusė Marija Stavickaja (149,14 balo), sidabras atiteko prancūzei Anais Ventard (138,73 balo), bronza - vokietei Mariai Katharinai Herceg (120,97 balo).

Pasaulio slidinėjimo čempionato sprinto lenktynėse lietuviai nebuvo greiti

Italijoje vykstančiame pasaulio slidinėjimo čempionate sportininkai medalius dalijosi sprinto lenktynėse. Moterų 1,2 km distanciją Ingrida Ardišauskaitė įveikė per 4 minutes 0,98 sekundės ir užėmė 73-ią vietą tarp 101-os dalyvės bei nepateko į ketvirtfinalį.

Čempionės titulą apgynė norvegė Marit Bjorgen, finale 2,3 sekundės aplenkusi antroje vietoje likusią švedę Idą Ingemarsdotter bei 3,7 sekundės - bronzą iškovojusią tėvynainę Maiken Caspersen Fallą.

Vyrų 1,5 km distanciją kvalifikacijoje greičiausiai iš lietuvių įveikęs Vytautas Strolia (4:02,56) užėmė 82-ą vietą, Lukas Jakeliūnas (4:09,4) buvo 91-as tarp 129-ių atletų.

Čempionu tapo Nikita Kriukovas, finale vos 0,3 sekundės aplenkęs vėl sidabrą iškovojusį norvegą Petterį Northugą. Rusijos slidininkas aukso medalį šaliai sprinto lenktynėse iškovojo po aštuonerių metų pertraukos. 0,8 sekundės nuo čempiono atsilikęs kanadietis Alexas Harvey džiaugėsi bronzos medaliu.