Klaipėdoje šeimininkai ne taip jau įtikinamai įveikė Panevėžio HC „Grifas-Sporto gimnazija-KKSC“ ekipą. Pergalę pasiekta 7 įvarčių skirtumu, galutinis rezultatas 38:31 (18:15) „Dragūno“ naudai.

Klaipėdiečiams net 12 įvarčių pelnė Lukas Juškėnas. Dar 10 tikslių metimų atliko Igoris Kopišinskis. Panevėžio ekipai po 7 įvarčius pelnė Gytis Šmantauskas ir Arūnas Valansevičius.

Kitose rungtynėse Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ namuose pralaimėjo HC „Vilnius“ ekipai rezultatu 27:32 (11:16). Didžiąją pirmojo kėlinio dalį rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis padidino tempą ir atitrūko nuo šiauliečių 5 įvarčių skirtumu.

Būtent šią persvarą vilniečiai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Šiauliečių gretose ir vėl išsiskyrė Gabrielius Virbauskas, pelnęs 11 įvarčių. Dar 6 taiklius šūvius atliko Aivaras Budrys. Daugiausia įvarčių HC „Vilniaus“ ekipai pelnė Martynas Žala, kurio sąskaitoje 6 taiklūs metimai.

Pasibaigus šiam turui Lietuvos rankinio lygoje skelbiama pertrauka, kurios metu vyks nacionalinių rinktinių kovos.