Ketvirtąją nesėkmę iš eilės pirmenybėse patyrė ir toliau tik dėl išlikimo elito grupėje kovos penkių ekipų A grupės autsaideriai jaunieji Latvijos ledo ritulininkai, penktadienį 3:5 (0:1, 1:2, 2:2) nusileidę pirmąją pergalę iškovojusiems bendraamžiams iš Šveicarijos.

Trečiąją pergalę iškovojo ir į antrą pergalę A grupėje pakilo Švedijos (8 tšk.) komanda, 9:1 (2:1, 2:0, 5:0) sutriuškinusi Slovakijos ekipą.

Šeštadienį dėl pirmosios vietos A grupėje ir tiesioginio kelialapio į pusfinalį švedai žais su lydere bei čempionės titulą ginančia Rusijos (9 tšk.) rinktine.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Rusija3300020:19
2.Švedija3210022:88
3.Šveicarija310118:104
4.Slovakija310025:133
5.Latvija400048:310

Antrąsias pergales B grupėje, kurioje su 9 taškais pirmauja vietą pusfinalyje užsitikrinę planetos vicečempionai bei pirmenybių šeimininkai jaunieji Kanados ledo ritulininkai, iškovojo Suomijos ir Čekijos rinktinės.

Suomiai net 10:1 (3:0, 2:1, 5:0) sutriuškino bendraamžius iš Danijos, o Čekijos jaunieji ledo ritulininkai 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) nugalėjo praėjusių pirmenybių bronzos medalininkę JAV komandą, kuri, nepriklausomai nuo paskutinių rungtynių grupėje, toliau tęs kovą tik dėl išlikimo planetos jaunimo pirmenybių elite.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Kanada3300023:39
2.Suomija3200115:106
3.Čekija3200112:76
4.JAV3100214:123
5.Danija400046:380

Grupių nugalėtojos iš karto pateks į pusfinalį, o antrą bei trečią vietas grupėse užėmusios rinktinės kovą dėl medalių pradės nuo ketvirtfinalio etapo.

Ketvirtoje ir penktoje vietoje likusios ekipos toliau tęs kovą dėl išlikimo elito grupėje.