Rytinėje programos dalyje pirmasis į baseiną įšoko Tadas Duškinas. Mūsiškis 50 metrų plaukimo peteliške atrankoje užėmė šeštą vietą ir vakare kovos dėl medalio. Septintame plaukime su 24.28 sek. laiku jis buvo antras.

Į A finalą pateko ir Giedrius Titenis su Andriumi Šidlausku. G. Titenis laimėjo ketvirtąjį 200 metrų krūtine kvalifikacinį plaukimą (2:12.98), o A. Šidlauskas – antrajame buvo antras (2:16.76).

Galutinėje rikiuotėje jie užėmė atitinkamai antrą ir septintą vietas.

Analogiškoje rungtyje dalyvavo ir Viktė Labanauskaitė. 18-metė lietuvė penktame plaukime finišavo aštunta (2:35.32) ir tarp 43 dalyvių liko 21-a.

Paskutiniai savo jėgas išbandė Mindaugas Sadauskas ir Danas Rapšys. Jie abu plaukė 100 metrų laisvuoju stiliumi.

M. Sadauskas laimėjo septintąjį plaukimą (49.68), o D. Rapšys devintajame finišavo penktas (50.19).

Bendroje įskaitoje jie užėmė atitinkamai trečią ir 13-ą vietas, todėl M. Sadauskas plauks A, o D. Rapšys – B finale.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)