Du kėlinius kauniečiai lygiai kovojo su Italijos klubu, tačiau po nesėkmingo trečiojo atsiliko 52:63 ir jau nepajėgė pasivyti varžovų.

Likus žaisti pusantros minutės, dar buvo pavykę sumažinti skirtumą iki penkių taškų (72:77), tačiau trys klaidos iš eilės sužlugdė visas viltis.

Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidė Davidas Kornelis, pelnęs 20 taškų.

16 taškų į varžovų krepšį įmetė Saulius Štombergas, 15 - Edas Cota (Edas Kota), 12 - Gintaras Einikis, 5 - Dainius Šalenga, po 2 - Vidas Ginevičius, Tadas Klimavičius ir Darius Šilinskis, o ekipoje debiutavęs amerikietis Chrisas Carrawellas (Krisas Karavelas) taškų nepelnė.

Šeimininkų gretose išsiskyrė serbas Dušanas Vukčevičius, pelnęs net 25 taškus (pataikė 6 tritaškius). 19 taškų Mirsado Turkcano ir 15 - Alphonso Fordo (Alfonso Fordo) sąskaitose, 10 pelnė M.Žukauskas.

Kitas rungtynes "Žalgiris" žais spalio 17-ąją namuose su titulą ginančia Atėnų "Panathinaikos" komanda.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse B grupėje Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija) 85:79 įveikė Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) klubą.

Pergalingai A grupės turnyrą pradėjo Šarūno Jasikevičiaus "Barcelona" (Ispanija), savo aikštėje 94:75 nugalėjo Bolonijos "Skipper" (Italija) ekipą.

Įžaidėjas iš Lietuvos per 26 minutes pelnė 18 taškų ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Š.Jasikevičius pataikė tris dvitaškius iš penkių, du tritaškius iš 4, visus šešis mestus baudos metimus bei po krepšiais atkovojo penkis kamuolius.

Kitose A grupės rungtynėse, Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) svečiuose 84:63 sutriuškino Berlyno "Alba" (Vokietija) komandą, Trevizo "Benetton" (Italija) savo aikštėje 94:73 nugalėjo Po Ortezo "Elan Bernais" (Prancūzija) krepšininkus ir Zagrebo "Cibona Vip" (Kroatija) 85:71 nugalėjo Atėnų AEK (Graikija) komandą.