Šeštadienį Latvijos sostinėje Rygoje vykusiose rungtynėse įspūdingai pirmąjį kėlinį sužaidusi „Kaunas City“ komanda prieš Rygos „Dinamo“ ledo ritulininkus susikrovė keturių įvarčių persvarą, kurią jie sugebėjo išlaikyti iki pat finalinės rungtynių sirenos džiaugdamiesi pergale 5:1. Tai buvo pirmoji lietuviško klubo pergalė prieš legendinį Latvijos klubą.

Agresyviai rungtynes pradėję kauniečiai jau antrąją rungtynių minutę išprovokavo oponentų nuobaudą, o jos metu sumaištimi prie varžovų vartų pasinaudojęs Povilas Verenis išvedė svečius į priekį (02:18). Kiek vėliau mažumoje jau teko žaisti „Kaunas City“ atstovams, bet abu kartus jie sėkmingai susitvarkė su oponentų atakomis.

Įpusėjus kėliniui gražų reidą surengęs Egidijus Binkulis dar labiau padidino „Kaunas City“ pranašumą (12:41, rez. perd. Kostas Gusevas). Varžovams nespėjus atsigauti po antrojo smūgio, įsibėgėję kauniečiai ir trečią kartą rungtynėse pasiuntė ritulį į vartus. Iš arti pasižymėjo Matas Čyvas (Daniyaras Gabdullinas, Nursultanas Belgibayevas).

Trijų įvarčių pranašumą įgijusių kauniečių nesustabdė ir oponentų bandymas stabdyti žaidimą pertraukėle. Dar po minutės E. Binkulis dar kartą atsidūrė atakos smaigalyje ir vėl buvo tikslus (14:02, rez. perd. L. Žukauskas, N. Belgibayevas).

Antrajame kėlinyje „Kaunas City“ ir toliau įrodinėjo, jog jie gali sėkmingai kovoti su tituluotais varžovais, tačiau kėlinio pabaigoje žaisdami daugumoje kauniečiai užsidirbo 5 minučių nuobaudą, o netrukus sėdosi ant suolo ir mažajai nuobaudai, suteikiant varžovams idealią progą pasižymėti. Dviguboje daugumoje „Dinamo“ nieko nelaukdama pasiuntė ritulį į vartus. Tiksliai iššovė Georgijus Pujacsas (35:57, rez. perd. Mikelis Redlihas, Juris Zieminšas).

Per likusias keturias kėlinio minutes svečiai iš Lietuvos sėkmingai gynėsi ant ledo turėdami vienu žaidėju mažiau nei varžovai ir varžovams iš Rygos šios situacijos metu pavyko pelnyti tik vieną įvartį.

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Kaunas City“ ir toliau sėkmingai gynė savo vartus, o laiko spaudžiami „Dinamo“ atstovai vis dažniau pažeisdavo taisykles. Galiausiai trečiuoju bandymu trečiojo kėlinio metu Kauno atstovai nubaudė oponentus susigrąžindami keturių įvarčių pranašumą. Savo meistriškumą pademonstravo neseniai į Kauną atvykęs naujokas iš Kazachstano Nursultanas Belgibayevas, kuris stipriu ir preciziškai tiksliu metimu į vartų kampą nepaliko oponentų vartininkui jokių šansų (51:29, rez. perd. K. Gusevas).

Per likusią rungtynių dalį situacija rungtynėse nepasikeitė ir „Kaunas City“ džiaugėsi įspūdinga pergale.


Standings provided by Sofascore

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės